Джей Ло й порожні крісла

Джей Ло й порожні крісла

Церемонія відкриття «мундіалю», яка пройшла 12 червня на стадіоні «Арена Корінтіанс» у Сан-Паулу, м’яко кажучи, не вразила. Шоу тривало всього 25 хвилин і виглядало не надто круто ще й через те, що в Бразилії, на відміну від Європи, був розпал білого спекотного дня, тож можливості застосування світлових ефектів були обмежені.

Дупа ціною півмільйона

Дупа ціною півмільйона

По світу вже років надцять ходить байка про те, що співачка й акторка Дженніфер Лопес застрахувала свої видатні сідниці чи то на мільйон, чи на 300 мільйонів доларів. Латиноамериканська зірка не раз спростовувала таку інформацію — мовляв, свою «п’яту точку» вона ніколи не страхувала.

Я кохаю, і довідку маю!

Місцева влада японського міста Нагареяма, що в префектурі Тіба на острові Хонсю, придумала видавати закоханим сертифікати, які засвідчують їхні романтичні почуття. Отримавши відповідний бланк, кожен охочий має внести в нього своє ім’я й прізвище, вказати дату та місце першої зустрічі з об’єктом своєї пристрасті, а також, за бажанням, відповісти на кілька запитань — наприклад, чи перебував заявник в інших любовних відносинах.

Материнський інстинкт

Материнський інстинкт

Оскільки наші телеканали запозичують на Заході абсолютну більшість форматів своїх шоу, то, не виключено, колись і в Україні в ефір вийде розважальна програма The Face («Обличчя») про вишкіл модельок–початківців. Наразі другий сезон цього шоу тиждень як іде в ефірі американського каналу Oxygen.

«Малина» після нашої ери

За день до вручення «Оскарів» традиційно оголошують лауреатів протилежної премії — «Золотої малини», яку присуджують за найгірші кінороботи року. Нинішня акція в Лос–Анджелесі стала вже 34–ю. Найбільше «малини» перепало фільмам «Після нашої ери» та «Муві 43» — по три.

Про «Вовка» помовка

Про «Вовка» помовка

Трохи більше двох тижнів залишається до вручення премій «Оскар» — церемонія відбудеться в Лос–Анджелесі 2 березня. Однією з найбільших її інтриг залишається доля Леонардо Дікапріо: ну, може, вже тепер, після п’яти номінацій, Лео нарешті отримає заповітного «золотого чоловічка»?

Мільйон у чоботях

Старі чоботи й куртка стали причиною запеклої ворожнечі двох подруг, які мешкають на кордоні з Росією в місті Житікара Кустанайської області Казахстану. Річ у тім, що одна з них подарувала ці предмети одягу іншій. А в чобітках, як виявилося, зберігалася схована «заначка» з грішми на суму приблизно мільйон тенге — майже 6,5 тисячі доларів.

Приворожити «царівну некохану»

Один мільярд гонконгівських доларів, або 130 мільйонів доларів США — саме такий «джекпот» тепер чекає на щасливця, який розтопить серце 33–річної Гігі Чао й поведе її під вінець. Жінкам прохання не турбувати — йдеться лише про залицяльників–чоловіків.