Транспортна «ковдра» на всіх
Міністерство транспорту і зв'язку звітувало про перше півріччя своєї роботи. Сьогодні введення в експлуатацію автотрас Київ—Одеса та Київ—Чоп та запровадження швидкісного маршруту Київ—Москва, за словами керівника відомства Євгена Червоненка, є його головними завданнями. Уже до жовтня планується ввести в експлуатацію вищеназвані автотраси. Кредит під забудову автомагістралі Київ—Одеса, наданий банком Deutshe Liver, є досить великим. Звичайно, це мало б бути причиною високооплачуваності користування цією трасою. Але поки що, наголошує міністр, дорога буде для всіх безплатною. Хоча в недалекому майбутньому, спираючись на досвід Чехії, Австрії та інших західних країн, за користування трасою платитимуть лише власники вантажних автомобілів. Оплата не стосуватиметься звичайних громадян. Що ж до швидкісного маршруту Київ—Москва, то він почне працювати вже в серпні. Такий потяг вартістю 365 мільйонів гривень рухатиметься зі швидкістю 200 кілометрів за годину.