Смачна «артилерія» на захисті судин

Смачна «артилерія» на захисті судин

В одному з попередніх номерів ми розповідали про холестерин: його значення, користь і шкоду для організму людини. Лікарі не втомлюються нагадувати, що серцево-судинні хвороби, передусім інфаркти та інсульти, залишаються на чільному місці серед причин смертності. А так званий «поганий» холестерин (ліпопротеїди низької щільності) провокує захворювання судин.

«У Росії мене охрестили українським націоналістом»

«У Росії мене охрестили українським націоналістом»

Коли у різних ЗМІ натрапляєш на чисельні повідомлення про те, що лікар повернув життя людині, приреченій на смерть, що той же лікар зробив складну унікальну операцію, аналогів якій у світі не існує, коли дізнаєшся, що цю ж людину шанував сам Микола Амосов, благословила на хірургічну стезю знаменита Ольга Авілова, а Американське та Британське біографічні товариства визнали його одним зі ста найкращих лікарів світу, — звичайно, виникає бажання познайомитися з такою людиною.

«Ріжуть» кошти — забирають життя...

«Я думаю, при тих коштах, які виділені, потреби будуть задоволені в якихось програмах на 10—20%, в інших — на 30—50%, а в деяких зможуть покрити до 70% видатків, — повідомив голова правління благодійного фонду «Пацієнти України» Дмитро Шерембей. — Крім того, є потреба реальна і задекларована. Коли в Міністерстві охорони здоров’я кажуть, що на 100% щось купили, то йдеться лише про те, що вони витратили ці кошти.

Турбуйтесь про «броню» щодня

Турбуйтесь про «броню» щодня

Імунітет нам потрібен не лише в сезон застуд та посиленої атаки вірусних інфекцій. Це наша броня на щодень. Якщо ця броня міцна — організм швидко реагує на негативні чинники довкілля та збудники недуг і захищає від хвороб. Тож турбуватися про імунітет слід щодня, а не тоді, коли хвороба застукає нас зненацька.

Полюбити йогурт через… гру

Полюбити йогурт через… гру

У столичному дитячому містечку професій KidsWill відкрився «завод» з виробництва молочних продуктів «Данон». Відтак дітлахи, які захочуть спробувати себе в ролі технологів, матимуть нагоду долучитися до всіх етапів виробництва йогуртів: від збору молока до упаковки готового продукту.

«Героями є люди і навіть... ліки»

Цього року відома у світі Київська гомеопатична школа відзначає 80-річчя. До цієї дати лікар-гомеопат із тридцятирічним стажем Антон Попов — онук засновника школи Дем’яна Попова і син заслуженого лікаря України Тетяни Попової — написав книгу «У медичному задзеркаллі» (Пригоди лікаря-гомеопата), яку складають 43 новели-спогади.

Замість пігулок — у Карпати!

Замість пігулок — у Карпати!

Нещодавно в Римі і французькому містечку Бріансон відбулися засідання міжнародної медично-наукової конференції на тему «Клімат і здоров’я». Низка заходів, у яких взяли участь провідні науковці та медики з Італії, Франції, Швейцарії, Португалії та України, були присвячені гострим питанням стану здоров’я жителів Європи.

Де тонко, там і рветься?

Де тонко, там і рветься?

Ламкість нігтів — проблема, яка час від часу спіткає, певне, кожного. Причин цієї неприємності багато. У жінок, наприклад, на стан нігтів і шкіри може впливати коливання гормонального фону. Скажімо, естроген відіграє важливу роль у розподілі води по тканинах, тож може викликати як набряки деяких тканин, так і сухість нігтів і шкіри.