Гра у схованки
Зникнення людини — це практично завжди трагедія для її родини, але трапляються випадки, коли результати розшуків набувають і трагікомічних рис. У прокуратурі Луганської області знають щонайменше два такі епізоди.
Зникнення людини — це практично завжди трагедія для її родини, але трапляються випадки, коли результати розшуків набувають і трагікомічних рис. У прокуратурі Луганської області знають щонайменше два такі епізоди.
Спорудити виставковий центр оптово–роздрібної торгівлі пропонують владі Рівненщини китайські бізнесмени. Щоправда, реалізувати масштабний проект, «де буде представлено близько двох тисяч китайських підприємств і створено до тисячі робочих місць», пропонується не в обласному центрі, а в Дубровицькому районі, прикордонному з Білоруссю.
Дев’ятий міжнародний турнір зі спортивної гімнастики під патронатом олімпійської чемпіонки Стелли Захарової, що відбувся минулої суботи в київському Палаці спорту. хоч і анонсував участь найсильніших українських атлетів, проте знову вийшов мало представницьким. Своє вміння глядачам демонстрували наші резервісти — керівництво збірної все–таки вирішило поберегти лідерів перед континентальною першістю, яка за два тижні стартує в Бірмінгемі. А от наші сусіди, білоруси та росіяни, привезли до столиці України сплав досвіду та молодості. Саме з представниками цих держав і змагалися українці за перемогу в командній першості та особистому заліку в багатоборстві. Загалом же до Києва приїхали представники десяти країн.
Те, що мало статися на перших двох етапах чемпіоанту світу, сталося на третьому. Лідер команди «Ред булл» Себастьян Феттель нарешті став переможцем. На двох попередніх Гран–прі, в Бахрейні та Австралії, німець упевнено лідирував і, здавалося, ніхто не зможе його обігнати, але щоразу на заваді ставали технічні недоліки в боліді, «недоведеному» австрійською «стайнею» на початку сезону. І ось нарешті у спекотній Малайзії «Червоні бики» поставили все на свої місця. «Срібний призер» минулого чемпіонату, Феттель, за підсумками кваліфікації посідав третю сходинку, але довів свою перевагу вже в дебюті гонки. «Мені вдалося добре стартувати, — пояснив Себ обставини свого тріумфу на підсумковій прес–конференції. — Я пройшов Росберга (другий номер після кваліфікації), потім наблизився до Уеббера (власник «поул–позишн») і пройшов його на повороті. Ми з партнером по команді намагалися боротися, але зберігали пошану один до одного. Якби Марк був на моєму місці, певен, він зробив би те саме».
Весна змінила зиму, а отже, після зимових книжкових ярмарків надходять відповідно весняні. Виставкова компанія «Медвін» разом із газетою братів Капранових «Друг читача» проводять Весняний книжковий ярмарок — із 8 по 11 квітня в експоцентрі «Спортивний»(вул. Фізкультури, 1). Упродовж останнього місяця щодня надходять розсилки про тематичні програми, майстер–класи, семінари, презентації і «супутні заходи». «Аніматори» ярмарку — видавці, письменники Віталій і Дмитро Капранови — вочевидь не раз спостерігали зосереджену тишу і подекуди відверту нудьгу, коли просто йде процес торгівлі, нехай і книжками. Тому Весняний ярмарок нашпигований подіями, яскравими імпрезами, гучними літературними іменами.
Спроба звести особу цього автора не до постаті гуру багатьох «смолоскипових» поколінь, а до звичайнісінького чорного гумориста й автора хрестоматійної оповідки «про мудаків», завжди виглядала образливо. Образ борця за свободу, хоч і за «свободу слова» ображав не менше. Ну який «борець» із постмодерного письмака, чиї герої–аутсайдери — суцільні алкоголіки і психопати? Здається, з виходом нової збірки «Таке» Юрка Іздрика, яка отримала премію «Книга року Бі–Бі–Сі», ситуація дещо змінилася. Але чи для самого автора?
Екс–Президент Віктор Ющенко цінує ту роботу, яку зробила слідча група під керівництвом слідчого з особливо важливих справ Генпрокуратури Галини Климович щодо розслідування справи про його отруєння. Так він відреагував на запитання «УМ» щодо інформації про призупинення слідчих дій у цій резонансній справі на минулому тижні, згідно з наказом заступника Генпрокурора Віталія Щоткіна, та ймовірність відсторонення від її розслідування групи слідчих на чолі із пані Климович. Зауважимо, що паузу у слідстві зроблено до того часу, поки ця резонансна справа не буде вивчена прокурором, що здійснює нагляд за її розслідуванням.