Гра у схованки

Зникнення людини — це практично завжди трагедія для її родини, але трапляються випадки, коли результати розшуків набувають і трагікомічних рис. У прокуратурі Луганської області знають щонайменше два такі епізоди.

Помста після розлучення

Помста після розлучення

Наприкінці минулого року співробітники облуправління СБУ Луганщини «накрили» цілу мережу торгівлі спеціальними технічними засобами негласного знімання інформації. Серед товарів, що були в продажу, виявили відео­реєстратори, замасковані під ручки, брелоки для ключів із вбудованими відеокамерами тощо. «Україна молода» про це повідомляла, але тепер спецслужба вирішила поділитися відомими їй прикладами застосування такої техніки на підвідомчій території. Виявляється, бізнес із «прослушки» на Луганщині поставлено на широку ногу.

На–гора по–єнакіївськи

У Перевальському районі на Луганщині міліція «накрила» чергову «бригаду», яка видобувала вугілля відкритим способом. Але від подібних груп «вуглярів» ця відрізнялася розмахом намічених планів, а також адресою ватажка «копачів», який виявився мешканцем міста Єнакієве, що на Донеччині.

Безплатний «передвиборчий» сир

Луганська міліція розшукує двох шахрайок, що незаконно заволоділи грошима принаймні однієї місцевої пенсіонерки — Надії Іванівни. 80–річна жінка дала себе розговорити двом симпатичним дівчиськам, які представилися практикантками, що працюють у міськвиконкомі і виконують важливе доручення: надають допомогу пенсіонерам у вигляді пластикових кредитних карток із 40–відсотковою знижкою. Скільки облагодіяна людина покладе на цей рахунок грошей, настільки вона зможе користуватися знижкою. У будь–якому магазині. На запитання пенсіонерки, кому ж треба дякувати за таку турботу, дівчата відповіли, що йдеться про одного з кандидатів у президенти, який організував благодійний фонд.

Вогнем і блискавкою

Якось не задалися минулі вихідні для вугільників Донбасу. Хоча й, дякувати Богові, обійшлося без жертв. Спочатку, здавалося, у справу втрутилося саме небо. У тому сенсі, що в трансформаторну підстанцію шахти «Мащенська»державного підприємства «Луганськвугілля» влучила блискавка. У результаті підприємство було знеструмлене, припинилася робота вентиляційних установок, і 317 шахтарів, які працювали на той момент під землею, змушені були терміново підніматися на поверхню. Аби не задихнутися від нестачі кисню.

Повітовий «контррозвідник»

Співробітники карного розшуку обласної міліції Луганщини затримали самого «полковника ГРУ». Принаймні так цей чолов’яга представився своєму новому знайомому. І не тільки представився, а й пообіцяв допомогти йому в одній дражливій справі, користуючись своїм високим статусом. Адже в посвідченні значилося, що Юрій Єфимович Б. є заступником начальника департаменту контррозвідки Головного розвідувального управління України. За свої послуги Юрій Єфимович запросив просто сміховинну суму — 14,6 тис. гривень.

Ксенофобією по голові

Ксенофобією по голові

Луганщина отримала шанс стати батьківщиною першого в Україні повноцінного кримінального процесу, темою якого є ксенофобія і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Особливого резонансу справі додає той факт, що переслідуватимуть не якогось маргінала, а людину, яка встиг­ла побувати на вищих щаблях державної влади.

«Братній» арешт на Дружби народів

«Братній» арешт на Дружби народів

На електронну адресу однієї з луганських обласних газет надійшло цікаве звернення від «Редакції газети «Вєстнік Мєловщіни». Якщо абстрагуватися від зазвичай притаманних для такого роду публіцистики емоцій та політичних оцінок, колеги повідомляли про наступне: троє озброєних співробітників Чертковського райвідділу УМВС у Ростовській області (Російська Федерація) 24 березня в центрі УКРАЇНСЬКОГО селища Мілового арештували громадянина України Ігоря Кравцова.

Урятувати саморятівник

Під час перевірок на шести шахтах Луганської області виявлено 2347 ізолюючих саморятівників типу ШСС–1У невідомого походження. Перевірку проводили спільно фахівці Луганської гірничотехнічної ін­спекції, 4–го воєнізованого гірничорятувального загону і представники ВАТ «Донецький завод гірничорятувальної апаратури».

Послизнулися в Льодовому

Міська рада Сіверськодонецька практично унеможливила проведення другого сепаратистського з’їзду в місцевому Льодовому палаці. Власне, від учора місто взагалі стає територією найменшого сприяння для «СС–2». Так вирішили депутати, тверду більшість серед яких складають члени... Партії регіонів. І лише троє комуністів виявили традиційний для їхньої партії політичний опортунізм, проголосувавши проти запропонованого рішення.