Кохайте — на здоров’я
Аналізуючи численні дослідження, психологи дійшли висновку, що закохана людина значно краще адаптується до нових умов життя і знаходить вихід із «глухих кутів», аніж та, яка ухиляється від стріл Амура.
Аналізуючи численні дослідження, психологи дійшли висновку, що закохана людина значно краще адаптується до нових умов життя і знаходить вихід із «глухих кутів», аніж та, яка ухиляється від стріл Амура.
В одному з попередніх номерів ми розповідали про холестерин: його значення, користь і шкоду для організму людини. Лікарі не втомлюються нагадувати, що серцево-судинні хвороби, передусім інфаркти та інсульти, залишаються на чільному місці серед причин смертності. А так званий «поганий» холестерин (ліпопротеїди низької щільності) провокує захворювання судин.
«Я думаю, при тих коштах, які виділені, потреби будуть задоволені в якихось програмах на 10—20%, в інших — на 30—50%, а в деяких зможуть покрити до 70% видатків, — повідомив голова правління благодійного фонду «Пацієнти України» Дмитро Шерембей. — Крім того, є потреба реальна і задекларована. Коли в Міністерстві охорони здоров’я кажуть, що на 100% щось купили, то йдеться лише про те, що вони витратили ці кошти.
Щедрість — одна з найбільших людських чеснот. І, як підтверджують недавні дослідження, ця чудова якість характеру ще й зміцнює здоров’я. Щедрі люди менше хворіють. Американські вчені, проаналізувавши особливості характеру, стан здоров’я, тривалість та якість життя, дійшли висновку: допомога іншим знижує рівень стресу і нормалізує артеріальний тиск.
На думку вчених і медиків, недостатнє і незбалансоване живлення мозку може спричинити хронічну втомлюваність, депресію, дратівливість навіть у здорових людей. І ось що цікаво: попри те, що вага мозку лише 5 відсотків від загальної маси тіла людини, він забирає 30% спожитих за день калорій, 15% корисних речовин, розчинених у крові і 20 відсотків кисню, що потрапляє в організм, а також майже всю глюкозу.
Дієтологи називають імбир одним із найкорисніших продуктів. Цей коренеплід має унікальний склад. Крім стандартного набору з рослинних жирів, білків і вуглеводів, в імбирі містяться вітаміни С, В1 і В2, кальцій, залізо, магній, фосфор, калій, натрій, цинк, ніацин, а також практично всі незамінні амінокислоти.
Лікарі і дієтологи постійно говорять про користь здорового харчування, нагадують про згубну дію шлаків, які засмічують організм і стають перепоною для нормальної життєдіяльності. Існує багато методик, як вивільнити організм від шлаків і токсинів.