Запахло гептилом і безвідповідальністю

Проект рішення про заборону утилізації шкідливих відходів на території міста планують розглянути на найближчій сесії Шосткинської міської ради. Підготовлений документ передбачає також звернення до сільських і селищних рад із пропозицією прийняти подібні заяви.

Той, хто не зрадив присязі

Той, хто не зрадив присязі

Рік тому ролик, на якому курсанти Севастопольської академії військово-морських сил імені Нахімова зіпсували кримським окупантам свято підняття російського прапора над їхнiм вишем, облетіло iнтернет. Хлопці за кілька годин стали героями й улюбленцями мільйонів. Для Сум втішною звісткою виявилося те, що серед них був і земляк Олексій Харченко.

Поінформований? Значить — захищений

Сорок тисяч примірників «Пам’ятки громадянам України, які перетинають кордон із Російською Федерацією», передало управління СБУ в Сумській області місцевому прикордонному загону. Це перша партія друкованих матеріалів, що вручатимуться у пунктах перетину кордону.

«Сонячна» контрабанда

«Сонячна» контрабанда

Десять поліетиленових пакунків із бурштином прикордонники Сумського загону виявили у схованці між заднім сидінням авто та багажним відділенням. Огляд автомобіля «Форд» було проведено під час перевірки прилеглої до кордону території неподалік міста Середина-Буда, що на північному сході Сумщини.

Відкрий своє місто і зроби його кращим

Відкрий своє місто  і зроби його кращим

Життя складається з дрібниць. Отож популярна порада «на дрібниці не зважати» навряд чи придатна для реальності. Особливо, якщо ці дрібниці наповнюють щоденне існування вдома, на роботі чи в рідному місті. Сукупність «дрібниць» робить життя некомфортним, людину — роздратованою і невдоволеною. І часто вже — не тими дрібницями, а всім навколо.

Кров людська — не водиця

Кров людська — не водиця

«...Якось звернулася жінка, каже, що отримує мінімальну пенсію, донька не працює, а тут — шлункова кровотеча. Тобто їй потрібно щонайменше три дози препарату, а це — 15 тисяч, щоб лишитися живою. І у неї цих грошей немає. Звичайно, такій людині потрібно допомогти», — розповідає голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Ігор Шаповал.

Чудотворець за 20 тисяч євро

Хочеш заховати — поклади на найвидніше місце. Саме так, схоже, міркував 38-річний громадянин України, який вирішив вивезти до Росії через коридор спрощеного митного контролю старовинну ікону. Коштовний раритет він «невимушено» залишив на задньому сидінні Mitsubishi Lancer серед інших особистих речей, сподіваючись, що салон так доскіпливо не оглядатимуть.

Підступний лід

Нічого немає підступнішого за весняний лід, хоча саме він чомусь так вабить дітлахів. Тож не дивно, що після школи гурт охтирських школярів зібрався гратися біля річки. Восьмирічний хлопчак, побачивши товаришів з іншого боку річки, вирішив перебігти до них по кризі. Та за чотири метри від берега лід тріснув і дитина опинилася у воді.

Щоб не шастали

З понеділка вступила в дію постанова Кабміну про тимчасові обмеження на перетин державного кордону України жителями прикордонних регіонів РФ. Відтепер росіяни можуть потрапити до України лише в міжнародних та міждержавних пунктах пропуску за наявності закордонного паспорту.

Ті, що стали янголами

Журналістка сумської газети «Панорама» Тетяна Голуб їхала на презентацію журналу-реквієму «Вічна пам’ять героям». Книга виглядала із сумки, і сусідка по «маршрутці» поцікавилася, що це за видання. Таня почала розповідати про проект їхньої редакції: про те, як журналісти відвідали родини практично всіх загиблих під час воєнних дій мешканців області, про створення цієї книги пам’яті...