Агресора за цінником впізнаю

«Днями, стоячи у магазині біля полиці з господарчими товарами, зауважила на частині краму зелені етикеточки з чорними літерами «Зроблено в Росії». Рука сама відсмикнулася від промаркованих речей. Розвивається рефлекс?», — так відреагували журналісти «УМ» на ініціативу місцевих торговців.

Конотопське лихо

На світанку жителів містечка Конотоп, які мешкають біля оборонного підприємства «Авіакон», розбудили потужні вибухи. Їх пролунало чотири підряд, а слідом ще один. Відлуння, кажуть очевидці, було чути за п’ять кілометрів. У навколишніх будинках від потужного струсу повилітали шибки.

Помилки резидентів

Помилки резидентів

Понад 1300 кримінальних проваджень за фактами вчинення терактів та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, насамперед посягань на цілісність і недоторканність України, масових заворушень, захоплення і блокування державних установ, диверсій, незаконного позбавлення волі відкрила Генеральна прокуратура за останній час.

Як не замерзнути взимку?

Як не замерзнути взимку?

Нас зіпсувала цивілізація. Власне, не те щоб зіпсувала, але зробила слабшими, менш витривалими, балуванішими. Ще й сьогодні, чуючи зведення зі сходу України, де люди залишилися без води та газу, далеко не кожен проектує цю проблему на себе особисто.

Вiдчуй себе лицарем

Вiдчуй себе лицарем

Бій оголошено. Воїни у важких обладунках роблять перші кроки назустріч і здаються неповороткими. Та раптом усе прискорюється — і загін із протилежного боку ристалища за кілька секунд опиняється поруч. З жорстким бряцанням мечі опускаються на щити. Вже падають на землю бійці, зовсім не жартома повалені супротивниками.

Товаришу на пиво...

У суботу надвечір прикордонники місцевого пункту пропуску «Середина-Буда» буденно перевіряли автівки, що перетинають кордон. До однієї поставилися уважніше, бо отримали щодо неї попередню інформацію. І придивлялися недаремно. В Audi Q7 громадянина Росії, який мав намір в’їхати до України, виявили 170 800 доларів США.

Душив Майдан? Збирай податки!

Душив Майдан? Збирай податки!

Ще одним шоком для громадськості стало нещодавне призначення у Міністерство доходів і зборів, реформоване нині у Державну фіскальну службу. Посаду начальника головного оперативного управління тут зайняв Ігор Яговдик. Той самий екс-очільник Сумської області, який очолив область в останні місяці перед падінням режиму і був призначений заради «укріплення» влади «донецьких» перед останнім і вирішальним боєм з «бандерівцями».

Хочеш миру — будь готовим до війни

Хочеш миру — будь готовим до війни

На окремому стенді — інформаційні бюлетені та розклад занять. Вогнева підготовка, військово-медична підготовка, тактична... А ці заняття — «парковий день» — означають зовсім не те, що може собі уявити людина цивільна. Йдеться про парк машин і роботу з ними.

Школа дорослості

Школа дорослості

«А за одного «боршоша» можна купити сепаратиста?» — запитують організаторів фестивалю. Звісно, зрозуміти подібне запитання можна лише в цьому колі, — тих, хто знає, що таке «Студреспубліка». Для непосвячених пояснимо: у цій студентській державі є власні гроші — студрики.

Декларації без декорацій

Закон зобов’язує всіх держслужбовців оприлюднювати власні декларації про майно, доходи і витрати попереднього року. Але посадовці інформують про свої статки-видатки неохоче або ж «скромно». Треба оприлюднити декларації? Будь ласка!