Загиблі живуть, допоки ми їх пам’ятаємо

Шановна редакціє! Я вдячний Вам за статтю в газеті «Україна молода» № 39 «Вісточка з минулого» автора Бориса Дудченка, який наштовхнув мене на пошук батька моєї дружини, котрого вважали безвісти зниклим до кінця липня 1995 року.

Теги: колонки

Бровари, як лакмусовий папірець правоохоронної системи України

Бровари, як лакмусовий папірець правоохоронної системи України

Перше, що впадає в око-це вибір місця для з’ясування стосунків між протиборчими сторонами. Нагадаю, розбірки зі стріляниною відбуваються у спальному районі міста, місці максимального скупчення місцевих мешканців. Відразу спадає на думку, що вибір місця розборок не випадковий.

Точать зуби на солов’їну

Тих, що на всі заставки верещать про перегляд ухваленого Верховною Радою України закону про мову, відправити б у науку не до «українського буржуазного націоналіста», а до «батька української прози» Григорія Квітки-Основ’яненка.

Хто чого вартий

При Ющенку був найвищий показник зростання економіки за всю незалежність України.
При Ющенку розкрили архіви КДБ. Ми ахнули від жаху.

Теги: колонки

Є з кого брати приклад

Останнім часом багато хто береться трактувати історію України, особливо сусідній «царь-государь». Тож хочу дещо розповісти про чомусь забутого Миколу Аркаса (Микола Аркас — історик , композитор, поет, просвітянин, автор «Історії України-Русі», грек за походженням.

Теги: колонки

Не кажіть поляку, як він має ставитися до українців і росіян

Учора я розмістив пост про п’яних російських хлопців (из города русской славы — Николаева), що в понеділок увечері купували пиво та горілку. Раніше я писав про п’яну російськомовну молодь, що влаштовувала дебош у познанському трамваї.

Відійшов у вічність видатний митець та надійний друг

Відійшов у вічність видатний митець та надійний друг

Мирослав Михайлович Скорик був і залишається одним з найяскравіших представників сучасного покоління композиторів. Його музика, поєднуючи в собі яскравий національний колорит і сучасну музичну техніку, увійшла до репертуару багатьох українських і зарубіжних виконавців і колективів.

Українська мова – не просто засіб спілкування

Українська мова – не просто засіб спілкування

Імперські сили прекрасно розуміли та розуміють, що Україна не буде ніколи покорена, доки не вбито українську мову. Тому лінгвоцид чинився століттями – у вигляді прямих “валуєвських” та “емських” заборон, таємних постанов ЦК КПРС, масових репресій проти інтелігенції.