Подія Різдва Христового об'єднує усіх нас у мирі та злагоді

Подія Різдва Христового об'єднує усіх нас у мирі та злагоді

Сердечно вітаю наших братів і сестер у Христі з інших Помісних Православних Церков, Екзарха Вселенського Патріарха в Україні, християн латинського обряду та всіх, хто сьогодні святкує радісну подію для всього людства – Різдво нашого Спасителя!

Голодомор – це біль загальнолюдського масштабу

Український народ ніколи не заспокоїться і не примириться із фактом цього злочину, але ми маємо молитися за спокій для душ загиблих, якого вони не знали за земного життя. Нині час відкрито говорити одне з одним про цю травму та свідчити світові правду.

Ми гідні бути вільними!

Ми гідні бути вільними!

Сьогодні згадаймо про все, чого ми досягли і маємо. Не забудьмо подякувати нашим захисникам, які і в ці хвилини боронять нас від російського агресора, а також – нашим новітнім Героям, які віддали власні життя заради збереження нашої свободи, помолімося за їхніх рідних і близьких

Сім’я є одним з наріжних каменів спільноти Христової Церкви

Якою є справжня християнська родина? Завдяки чому ми рідні не лише по крові, а й живемо спільним духовним життям, наповненим красою справжньої любові і глибоким взаєморозумінням?

Теги: церква

Українці – добрий і миролюбний народ

Українці – добрий і миролюбний народ

Українці – добрий і миролюбний народ, для нас свобода, гідність, щирість і справедливість завжди були і є основоположними цінностями. Ставши суверенною державою, ми не претендували на чуже, не розпочинали воєн.

З білорусами ми з княжих часів

З білорусами ми з княжих часів

Саме в ці дні особливо страждає білоруський народ – наші сусіди, з якими від княжих часів ми мали багато століть спільної церковної та державної історії, складаючи до 1686 р. єдину Київську Митрополію. Її неканонічна анексія Москвою мала і продовжує мати трагічні наслідки для Православ‘я

Ключ до успіху – єдність та соборність українського народу

1032 роки тому стараннями, зокрема, святого рівноапостольного князя Володимира наш народ отримав можливість з’єднатися з Господом через святе Хрещення Руси-України!