Вдома — хоч китайською

01.07.2020

Шановна редакціє газети «Україна молода»! Я проста пенсіонерка, постійний читач та передплатник вашої газети.

Газета мені дуже подобається, бо вона правдива, патріотична. Я вам пишу, оскільки в мене немає інтернету і ніяких сторінок у «Фейсбуці», ніяких сайтів, а тільки «Україна молода», тому дуже прошу через вашу газету передати на канал «Прямий», який я дивлюся, подяку всім тим телеведучим, які висвітлюють правду, допомагають людям розібратися в подіях, професійно пояснюють нам різні ситуації. 

Тільки одному ведучому каналу я б зробила зауваження — це Матвій Ганапольський, оскільки він цікавиться, що пишуть люди. Так ось що я скажу: ви, як ведучий канала, часто при виконанні своїх журналістських обов’язків переходите на російську мову — мову окупанта.

Часто запрошуєте гостей, які живуть в Україні, але розмовляють російською мовою. Вдома зі своїми дітьми розмовляйте, як вам заманеться, хоч китайською, але на роботі говоріть державною українською мовою.

Тому й не дивно, що через таких журналістів та гостей студії Дмитро Разумков — голова Верховної Ради України — говорить, що треба переглянути закон України про українську мову.

Потрібно брати приклад із шановного Ахтема Чийгоза, який намагається розмовляти українською, хоча все його непросте життя та складна доля його народу не дозволяли йому цього робити раніше. 

 
Тетяна ГОЛОВЧЕНКО
Тростянець, Сумська область

 • Відповідь казкарям про совковий «рай»,

  Вельмишановна редакціє «України молодої»! Написати до вас змусила надрукована у вашій газеті стаття відомої української письменниці Оксани Забужко «Путіну потрібні не Крим і Донбас, а мільйони українців». >>

 • Два півники

  Два півники, два півники на жердці сиділи,
  Два півники зозулястій курці «пір’я мили»: >>

 • Хвала своєму

  Ось півроку вже пролетіло,
  Мов крізь сито — жменя піску. >>

 • Ген державності відсутній?

  У 1918 роцi німецький кайзер визнав державну незалежність України, і тільки брак гену державності українського народу (який є у наших сусідів поляків, угорців, чехів) та незрозумілі, неузгоджені між собою дії українських керівників віддали Україну на поталу більшовикам Леніна. >>

 • Дзвонив — не дзвонив, а гроші дай

  Шановна редакціє! Хочу розповісти, які маю проблеми з компанією «Київстар». Ще у вересні минулого року заплатила абонплату, а мені приходить повідомлення, що квитанція є, а гроші не надійшли. >>