Двоє заступників Генеральної прокурорки Ірини Венедіктової Андрій Любович та Олексій Симоненко отримували нагороди від Віктора Януковича, а третій Ігор Мустеца під час Революції Гідності, ймовірно, брав участь у боротьбі влади проти Євромайдану.
Один з представників «старої гвардії» у владі часів Януковича, соціаліст Василь Цушко сподівається повернутися в Кабінет міністрів у статусі заступника міністра фінансів.
Агентство направило запит до ДБР з приводу наявності конфлікту інтересів у справах Майдану, про які стало відомо тільки після висвітлення інформації про підозру екснардепу Тетяні Чорновіл.
Санкції проти Віктора Януковича та його оточення були вперше введені в березні 2014 року і відтоді продовжуються на щорічній основі. З часом ЄС почав знімати обмеження з ексчиновників через недостатні докази.
У статті проводиться аналогія з політичними переслідуваннями, які влаштував Віктор Янукович після перемоги на президентських виборах, ув’язнивши свою опонентку ЮліюТимошенко та інших опозиціонерів.
Янукович вкотре заявив, що події на Майдані в 2014 році були нібито державним переворотом, який розділив країну. При цьому він звинуватив п'ятого президента України Петра Порошенка в розпалюванні "конфлікту" на Донбасі.
18 лютого на вулицях Інститутській та Грушевського, Кріпосному провулку та Маріїнському парку загинуло 23 людини, а 509 отримали тілесні ушкодження, з них 37 – тяжкі, 85 – середньої тяжкості.
У 2014 році Хрипунов став фігурантом публічного скандалу, оскільки виправдовував "диктаторські закони", ініційовані режимом Януковича і ухвалені Верховною радою 16 січня.
Йдеться про чиновників, які разом із чинним головою ОП Андрієм Богданом у листопаді 2013 року літали до Росії на перемовини разом із Азаровим: Руслан Демченко, Сергій Камишев, Інна Ємельянова та Володимир Єльченко.