Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що Бельгія надасть генераторів та 150 тис. євро допомоги, тим самим підтримає заклади культури України.
Голова фракції "Слуга народу", нардеп Давид Арахамія попереджає, що наступний тиждень може бути важким для України через те, що росіяни планують нові теракти.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні не лишилося жодної ТЕС і ГЕС, яку б не обстріляли російські агресори. Однак українська енергосистема зуміла вийти з важкої системної аварії.
Співробітники Міжнародної агенції з атомної енергії приїхали на всі українські атомні електростанції. Вони повинні надати персоналу підтримку та допомогу в умовах повномасштабної війни з рф.