російський президент - диктатор визнав, що рф знищує об’єкти української енергетики і залишає мільйони українців без світла, тепла, води. Путін заявив, що це помста за підірваний украінцями Кримський міст.
Узбекистан не збирається вступати у «троїстий газовий союз» з росією та Казахстаном і готовий імпортувати російський газ тільки в межах комерційних контрактів.