«Тану просто на очах...»

«Тану просто на очах...»

Здавалося б, так мріялося схуднути, але кілограми зникають підозріло швидко... Струнка фігура — добре, але занадто стрімке схуднення... Чи це безпечно? Лікарі кажуть: ні. Такі обставини однозначно сигналізують про серйозні збої в організмі.

Теги: Україна

Як вчасно виявити депресію

Як вчасно виявити депресію

«У мене депресія...» Так час від часу кажемо ми, коли кепський настрій чи просто втома не дають нам змоги сконцентруватися на приємних моментах життя. Але чи завжди йдеться про складний депресивний стан у таких випадках?

Теги: Україна

Коли кава стає небезпечною

Коли кава стає небезпечною

Про каву сказано і написано багато. Одні вчені й лікарі доводять безперечний позитивний вплив ароматного напою на здоров’я, інші застерігають кавоманів від надмірного захоплення своєю звичкою. Гігієністи з Гарварда доводять, що кава може мати негативний вплив на здоров’я, якщо її вживати надміру.

Щирість продовжує життя

Щирість продовжує життя

Секрет довголіття пояснюється не тільки правильним способом життя, здоровим харчуванням або спадковістю — багато залежить від того, якою особистістю ми є. До такої думки підводять численні дослідження вчених. Науковці, медики, психологи змогли визначити основні риси характеру та особисті якості, які продовжують людині життя.

Чіпкий, як кліщ

Чіпкий, як кліщ

Кліщі вже прокинулися, активізувалися і готові атакувати. Під прицілом їхніх укусів — не лише любителі влаштовувати пікніки в лісі, а й ті, хто звик просто прогулюватися в міському парку чи сквері. Лікарі звертаються увагу, що з кожним роком кількість людей, яких покусали кліщі в місті, зростає.

З’їсти, щоб захиститися

З’їсти, щоб захиститися

Здорове харчування допомагає залишатися в формі у будь-якому віці. З роками ми потребуємо менше їжі, але більше поживних речовин, аби зберегти здоров’я. Тому раціон варто збагатити продуктами, які містять велику кількість вітамінів та мікроелементів.

Радість зміцнює... кістки

Радість зміцнює... кістки

Задоволення життям можна визначити як суб’єктивну оцінку своїх досягнень і умов життя з точки зору власних стандартів і цілей особистості. Це важливий аспект суб’єктивного благополуччя. Задоволеність життям, кажуть психологи, з одного боку, залежить від рівня наявних цілей і стандартів, а з іншого — від уміння здійснювати ці стандарти і реалізовувати цілі.