В Україні створили спецкомісію для контролю над використанням озброєння Заходу

В Україні створили  спецкомісію для контролю над використанням озброєння Заходу

Верховна Рада створила спеціальну тимчасову слідчу комісію, яка контролюватиме використання озброєння, що надане партнерами Україні для допомоги у війні з росією.

В Україні проводитимуть перепис населення кожні 10 років

В Україні проводитимуть перепис населення кожні 10 років

Відповідний законопроєкт про осучаснення збору статистичної інформації та встановлення періодичності проведення Всеукраїнського перепису населення ухвалила в цілому Верховна Рада під час засідання у вівторок.

Кулеба подякував британському уряду за підтримку України

Кулеба подякував британському уряду за підтримку України

Попри відставку прем'єр-міністра Бориса Джонсона, Великобританія й далі допомагатиме Україні, однак зміни в українсько-британських відносинах і світовій підтримці України все-таки будуть. Очільник МЗС України, між Джонсоном і Зеленським встановилися не просто добрі стосунки, а "хімія".

По центру Краматорська росіяни нанесли ракетний удар: є жертви

По центру Краматорська росіяни нанесли ракетний удар: є жертви

Російські убивці знову вдарили по цивільній інфраструктурі. Цього разу ворожі ракети поцілили у центр Краматорська, щонайменше одна людина загинула.

Пентагон відзначає суттєвий вплив HIMARS на перебіг війни в Україні

Пентагон відзначає суттєвий вплив HIMARS  на перебіг війни в Україні

Ракетно -артилерійські системи високої мобільності HIMARS, які українські військові отримали від США, мають значний вплив на операції на лінії фронту з Росією.