Ні копійки — агресору

Ні копійки — агресору

Якщо знаєш, що вже тисячі людей покалічено і вбито на сході України, де Росія активно бореться з «бандерівцями», і ще тисячі співвітчизників змушені боронити свою державу в зоні АТО, де стріляють російські «Гради», — усвідомлено у кожному магазині береш товар і відшуковуєш дрібно написаний рядок «Зроблено в…»

Сухий залишок ікри

Сухий залишок ікри

Нині цей магазинний продукт — найпоширеніший із асортименту овочевих консервів вітчизняного виробництва. І є немало охочих купити смачну кабачкову ікру. Щоправда, часом гроші йдуть на вітер: бо покупку зробили, а їсти ікру вже після першої ложки не хочеться — несмачно.

Домашній молокозавод

Домашній молокозавод

Аксіому про надважливість для власного здоров’я здорового харчування знають усі. Проте втілювати її у життя не всі поспішають — бо клопітно. Скажімо, щоб влаштувати вдома виробництво смачного йогурту без будь-яких некорисних консервантів і фарбників, потрібно щоразу щонайменше мати молоко і закваску.

Задоволення, що вкорочує життя

Задоволення, що вкорочує життя

Нещодавно столичні журналісти взяли участь в експерименті каналу «1+1» і пообідали у фаст-фуді з ведучим «Території обману» Олексієм Душкою. Кожен обрав звичне для себе меню в таких місцях: салати з майонезом (рідше — з олією), картоплю, гриль, булочки, які перед нами ж і розігрівали у мікрохвильовці (цікаво, скільки разів до того?), пироги і тістечка, щедро прикрашені шоколадом, а також фреші, каву і чаї з пакетиків. Телеведучий лише пив воду.

Пігулки для підтримки... агресії

Пігулки для підтримки... агресії

Згідно зі статистикою, українці щороку виймають із власних кишень на ліки понад 30 млрд. гривень. Для розуміння: це приблизно десята частина бюджету нашої держави! Тож не дивно, що для окремих ділків здоров’я народу перетворилося на банальне джерело наживи. А описаний нижче випадок за медичною термінологією узагалі можна назвати вкрай запущеним.

Підступний соб@ка

Якщо згадати, ще років 15 тому навіть у Києві серед загалу дивовижею були мобільні телефони. Десь у тому часовому відрізку почало активно збільшуватися число персональних комп’ютерів. Тепер мало не кожна бабуся у селі має мобільний телефон, а просунутіші — пишуть онукам електронні листи.

Гостинець-фальсифікат

Гостинець-фальсифікат

Невтішними стали результати останньої перевірки захисниками прав споживачів восьми зразків вершкового масла, яке всередині літа закупили у магазині мережі АТБ у Києві (на проспекті 40-річчя Жовтня). Уся протестована продукція — виготовлена за держстандартом 4399:2005, отже, має містити лише молочні жири.

Лимонадний Джо

Лимонадний Джо

Хоч спека плотроху спадає, питання втамування спраги залишається актуальним. Тому доречно дізнатися про те, що нам, споживачам, насправді пропонують у пляшках чи іншому упакуванні виробники напоїв. Цього разу ми разом з експертами Центру незалежних споживчих експертиз «Тест» прискіпливо вивчимо лимонади.

ФОРМАльні пристрасті

ФОРМАльні пристрасті

Шкільний базар — на це рекламне словосполучення з кінця минулого місяця в Києві натикаєшся всюди: в метро, на вулицях, у газетних оголошеннях. Навіть біля дитячих майданчиків на деревах є оголошення: «індивідуальний пошив шкільних блузок. Недорого». Манекени у шкільній формі виставили всі магазини дитячого одягу в усіх великих містах.

Моцарела без підробки

Моцарела без підробки

Якщо в пошукову систему «Гугл» забити «продукти з...», на першому місці випаде «...з Італії». І це не випадково: смачна і вишукана італійська кухня набуває дедалі більшої популярності в Україні. А рецепти італійських страв доступні нам завдяки тому, що продукти з «країни-чобітка» нині вдосталь представлені на українському ринку.