Прощавай, «лампочко Ілліча»

Прощавай, «лампочко Ілліча»

Ще рік-два тому багатьох лякали енергозберігаючі лампочки: їхня зависока ціна, вміст ртуті і незвичний відтінок світла. Сьогодні вони — звична річ для значно більшого числа людей. Й асортимент такого товару в магазинах постійно помітно збільшується.

Літня прохолода у вафельці

Літня прохолода у вафельці

Чи то клімат, чи наявність, а точніше — відсутність у достатній кількості грошей у гаманці для того, щоб не відмовляти собі у маленьких задоволеннях, — навіть улітку не робить для українців аж надто популярним продуктом морозиво. За статистикою, скажімо, італійці за рік у середньому з’їдають кілька десятків кілограмів цього холодного десерту.

Курям на сміх

Курям на сміх

Карколомне підвищення цін на курятину — філе тепер може коштувати більше півсотні гривень за кілограм або на кілька копійок дешевше, — змушує згадати про якість цієї продукції.

Кефірні ріки, олійні береги

Кефірні ріки, олійні береги

Якого продукту ви купуєте більше влітку? Відповідь багатьох: кефіру. Коли жарко, його не лише п’ють перед сном, а й упродовж дня — бо втамовує спрагу і насичує організм корисними елементами, які йому в спеку нескладно переварювати. Ще готують з кефіром холодники і навіть заливають кисломолочним продуктом салати.

Шоу-шара

Шоу-шара

Кажуть, чисто там — де не смітять, а грошовито — де не тринькають гроші. Жити ощадливо, особливо в містах, де багато магазинів, що поміж собою борються за клієнтів, допомагають знижки й акції. Особливо очікувані вони тепер, коли кілька місяців поспіль ціни на продукти, одяг, взуття і побутову техніку стрімко повзли вгору.

Сеньйор помідор скрипить на зубах

Сеньйор помідор скрипить на зубах

Складно знайти кухню, де б не було томатного соусу чи пасти. Бо без цього продукту неможливо приготувати смачний борщ, не дуже смакують м’ясні страви і навіть звичайна картопля. Ідеально, коли така універсальна приправа — власноруч зроблена у домашніх умовах.

Квитки на вітер

Ми нечасто дозволяємо собі похід у театр чи на концерт. Трапляється, врешті-решт викроїли зі свого скромного бюджету гроші, купили квиток — а обіцяне дійство відмінили. Повернути кошти можливо — якщо бути наполегливим, незважаючи на хитрощі-відмовки організаторів і навіть образи на свою адресу.

Нетривала активність і сила підйому

Нетривала активність і сила підйому

Тільки недосвідчена господиня може не зважати на такі нібито дрібниці: якого ґатунку в неї на кухні борошно чи якого помолу сіль. Але для гарного результату мають значення лише на перший погляд несуттєві моменти. Тому багатьом знадобляться результати досліджень спеціалістами Центру незалежних споживчих експертиз «Тест» непримітних і звичних борошна і дріжджів.

Швидкогроші хороші

Швидкогроші хороші

Золотого правила задовольняти свої потреби відповідно до можливостей непорушно дотримуються багато людей. Утiм часом долають спокуси, ще гірше — хвороби чи інші неприємності, і тоді згадуєш про можливість узяти хоча б невеликий кредит у банку. Звичайно, можна попросити в борг у родичів чи сусідів. Але народна мудрість вчить: хочеш нажити собі ворога — позич у друга гроші.