Не медом помащено

Не медом помащено

Баночку меду — для щоденного вжитку чи на випадок застуди — припасає більшість людей. На сьогодні півлітрову баночку цілющого домашнього продукту на київських ринках можна купити за 40-50 гривень. Ціни магазинного — півкіло можна знайти і за 30 грн, і за 80 грн. На чому зупинити вибір, спробуємо розібратися.

Знову не за рибу гроші

Знову не за рибу гроші

Зайве нагадувати про користь риби. Її бажано вживати щонайменше двічі на тиждень. Утім цей товар, як правило, — не з українських водойм. Тому, як і будь-який інший імпортований — як готовий продукт чи ввезений для переробки, впродовж останніх місяців стрімко набрав у ціні. Зокрема, банка консервованої сардини за 5 гривень — у минулому.

Цифри 482 — патріотизму данина

Цифри 482 — патріотизму данина

Уже нікого не здивуєш бажанням купити товар вітчизняного виробника. Як з’ясувалося, навіть всупереч багаторічним несприятливим умовам для ведення власного бізнесу в Україні, в усіх сегментах продукції: для побуту, одягу, взуття, косметики — маємо досить багато пропозицій.

Спрацював стоп-кран

Спрацював стоп-кран

Починаючи з другої половини січня змінюється періодичність курсування чотирьох пар поїздів, а також шість пар потягів скасовують узагалі, повідомила нещодавно прес-служба Укрзалізниці. У відомстві їх назвали «малонаселені та збиткові поїзди».

Вугілля широкого спектра

Вугілля широкого спектра

Бажання отримати вдосталь задоволення у затяжний період зимових свят для багатьох перетворюється не лише на головний біль, а й проблеми органів травлення. Статистика безжально свідчить, що харчові отруєння не оминають ледь не кожного другого після прощання з роком, що минає, і зустрічі нового. Тому, крім продуктового запасу, треба мати під рукою найпростішу першу допомогу — якийсь сорбент, чорне чи біле вугілля.

Бульбашки «порожнього» вина

Бульбашки «порожнього» вина

Вино, яке символізує свято, — вибухове і грайливе. Можна відмовитися від червоної ікри на новорічному столі — бо вона російська. Можна замінити традиційний iз часів «совка» салат олів’є з «лiкарською» ковбасою на справжній французький або італійський — iз морепродуктами. Але вино, що салютує приходу нових сподівань, — то святе.

Середній калібр

Середній калібр

Три тижні, що залишилися до найголовнішого свята всезагального очікування змін на краще, змушують заглядати на магазинні полиці з думкою, «щоб його прикупити на новорічний стіл». Зробити такий стратегічний запас якнайшвидше спонукає і трохи не щоденне аж занадто помітне зростання цін на продукти.

Кожній — по новорічному диву!

Кожній — по новорічному диву!

Мороз і сніг, мандарини у переходах і чепурні ялинки у вітринах уже готують нашу підсвідомість до тривалих святок, що почнуться в Україні з Дня Святого Миколая. Куди і у чому підемо, як будемо виглядати і що будемо дарувати — це питання, які хвилюють жінок кожного Нового року. Але, наприклад , я уже кілька місяців позбавлена цих проблем.

Берці особливого призначення

Берці особливого призначення

Ще донедавна, мабуть, тільки десантники знали, що таке берці. Із початком воєнних дій на Донеччині і Луганщині, мобілізації чоловіків до війська з’явилися спеціалізовані магазини на кшталт «Камуфляжу», а про берці — чи не промокають? — нерідко питають у продавців навіть бабусі. Бо в АТО служать онуки чи сини.

Не чекайте столяра

Не чекайте столяра

За народними прогнозами, нас чекає не найтепліша зима. Тому, хто ще не подбав про індивідуальне утеплення свого помешкання, уже точно не варто відкладати цю справу на потім. Щоб менше мерзнути, мешканцям багатоповерхівок варто проінспектувати наявність щілин і у вікнах під’їздів та міжповерхових майданчиків.