Американське космічне агентство NASA виділить $146 млн на розробку і доопрацювання існуючих систем для місячного посадкового модуля в рамках програми «Артеміда» (Artemis)..
Американські сенатори-республіканці Пет Тумі і Тед Круз висунули ультиматум адміністрації президента США Джо Байдена через газопровід «Північний потік-2».
82 роки тому, в США відбувся перший політ дослідного зразка гелікоптера VS-300 (S-46) українця за походженням Ігоря Сікорського, який через п’ять років вперше у світовій історії поставили на серійне виробництво.
США і Євросоюз домовилися скоротити викиди метану, які сприяють глобальному потеплінню, приблизно на третину до кінця цього десятиліття, і підштовхують інші великі економіки світу приєднатися до них.
Верховна Рада України не проситиме Конгрес Сполучених Штатів Америки надати Україні двосторонній статус основного союзника США поза Північноатлантичним Альянсом.