У рятувальників задзвонив телефон. Хто говорить? Пес!

Американка Сильвія Дантоніо зі штату Нью-Джерсі постраждала через власного собаку. І не простого, а дуже розумного. Жінка навчила Слайєра — 5-річну американську вівчарку — різним правоохоронним та рятувальним штукам. Дресирований пес міг уже шукати вибухівку, наркотики та запалювальні суміші. Цього Сильвії здалося мало, і вона почала привчати пса ще й до телефону. Насамперед він повинен був уміти дзвонити за номером служби порятунку — 911. І саме ця навичка собаки призвела до непорозумiнь його власниці з поліцією та значного грошового стягнення.

Севастополь — місто матрацної слави

Севастополь — місто матрацної слави

У Севастополі днями вже втретє пройшов незвичний спортивний турнір — «Великі перегони на матрацах». Їх учасники змагаються на морській 60-метрівці, використовуючи «будь-які нетрадиційні плавзасоби». Цього разу у «відкритому чемпіонаті міста» взяло участь майже півсотні осіб.

Тайсон на скутері

Тайсон на скутері

Майк Тайсон — знову перший. Щоправда, не в рейтингу найсильніших боксерів світу. Він лише став першою людиною, оштрафованою в Італії за небезпечні маневри на водному мотоциклі, відповідно до нових правил поведінки на курортах, запроваджених кілька днів тому.

«Касетний скандал» по-американськи

«Касетний скандал» по-американськи

У Голлівуді задумали ще один серйозний фільм про події недавнього американського минулого. Якщо Ніколас Кейдж зніметься у фільмі про «терористичні» події 9 вересня, то компанія «План Бі продакшнз», що належить Бреду Пітту, вже з наступної весни робитиме кіно про найбільший політичний скандал в історії США — уотергейтський.

Брюс забронзовілий

Брюс забронзовілий

У Гонконзі спорудять пам'ятник Брюсу Лі — видатному майстрові кунг-фу та зірці фільмів, що базуються на східних єдиноборствах. Таким чином гонконзька влада планує відзначити 65-річчя від дня народження «найяскравішої зірки китайського кіно минулого століття». Бронзова статуя буде представлена на суд публіки в листопаді, якраз до ювілею актора (нагадаємо, що він пішов із життя від хвороби, спричиненої бойовою травмою, навіть не доживши до 33 років — у липні 1973-го).

«Небезпечні гастролі» свідомого Рікі

«Небезпечні гастролі» свідомого Рікі

Уже добряче забутий шанувальниками поп-ідол 90-х Рікі Мартін вирішив нагадати про себе світові в досить оригінальний спосіб: співак оголосив про намір влаштувати концертне турне по так званих «гарячих точках», передусім країнах Близького Сходу й Північної Африки. «Небезпечні гастролі» попередньо заплановані на травень 2006 року. Рікі стане першим західним співаком, який влаштує масштабну поїздку по таких «вибухових» територіях.

Продавці «Повітря свободи»

Оскільки помаранчеві шарфи влітку недоречні, а значками, футболками й чашками із відповідними гаслами люди вже затоварилися, на столичних сувенірних лотках з'явився ще один «лот» — консервні банки із... порожнечею всередині. Хоча ні, не з порожнечею. Адже в них не вакуум, а повітря. І не якесь, а «Повітря Майдану, повітря свободи» і «Повітря Києва». Принаймні так називаються два види сувенірів. Коштують вона недешево — близько 40 грн. Щоправда, розраховані здебільшого на іноземних туристів.

У «Нічній варті» «номер три» може з'явитися «Людина-павук»

Прихильники нового російського кінематографа мають привід для нової гордості. Тимур Бекмамбетов, режисер суперпопулярного блокбастера «Нічна варта», повідомив, по-перше, що бюджет третьої картини з цього серіалу становитиме аж 80—100 мільйонів доларів. Далі: пан Бекмамбетов підписав контракт із найбільшою голлівудською студією «ХХ століття Фокс» на зйомки трьох фільмів, і першим із них буде саме третя частина «...варти».

«Однорукий банкомат»

Що може бути спільного в банкомата та ігрового автомата під назвою «однорукий бандит»? Хіба те, що і там, і там можна дістати зі спеціальної ніші гроші. Але в першому випадку — ваші власні, зняті з пластикової картки, а в іншому — «дурні», та й то дуже рідко, лише у випадку великої удачі, вкинувши велику кількість монеток. Здавалося б, сумістити ці два прилади неможливо. Але до цього таки додумалися. І хто — японці, відомі своєю серйозністю, в тому числі й у сфері фінансів.

Даєш кисневі маски на вулиці міст!

Літо... Місто... Задуха... Спека... А тут ще й робота... Що й казати, відчуття не з найкращих. Можливо, з часом і в нас комплекс проблем, пов’язаних із кисневим голодуванням мешканців мегаполісів, вирішуватимуть так, як у Великій Британії. А там уже почали встановлювати так звані «автомати кисню», призначені для відновлення сил змучених співгромадян.