Рейчел замість Кейт

Рейчел замість Кейт

У команді «рекламних облич» відбувається заміна. Міняють супермодель Кейт Мосс, яка потрапила в об'єктиви папараці, нюхаючи кокаїн. Оскільки престижні торгові марки не бажають бути представленими образом наркоманки, яка подає дуже нехороший приклад іншим, на місце 34-річної британки підшукують інших гідних жінок. А оскільки «місць» у популярної Кейт було багато, то й «змінниць» потрібно чимало. Однією з таких днями назвали іншу англійку — актриса Рейчел Вайз, яка стала замість Мосс новим «обличчям» парфумів Burberry.

Кіт розбив будильника, а мавпочка померла без черевиків!

Усі ми можемо приблизно уявити, якими «відмазками» користуються люди в Україні, щоб пояснити причини свого запізнення чи повної відсутності на роботі. А як із цим у країнах більш розвинутого капіталізму? Американський сайт CarrerBuilder.com оприлюднив дані соціологічного дослідження на тему того, як часто службовці у США брешуть, виправдовуючись за прогули. Опитування було анонімним, тому відповіді можна вважати об'єктивними.

«Гальмонули» літака і без «Фанти»

Чи любите ви футбол і свою національну збірну так, як люблять фанати з африканської країни Гамбії? Запитаєте, як саме? А ось як.
За повідомленням «Бі-Бі-Сі Ньюс», гамбійські уболівальники, поспішаючи на матч молодіжної команди своєї країни в рамках світової першості в Перу (серед футболістів віком до 17 років), зуміли в прямому сенсі «гальмонути» літак.

А для кого й віслюк на смак — наче тигр

Пам'ятаєте анекдот? «Допоможіть фонду захисту амурських тигрів! Поки ви не внесете гроші на його рахунок, ми будемо відстрілювати по одному тигру щодня!». І сміх і, насамперед, гріх. Бо амурських тигрів у природі лишилося дуже мало — до півтисячі особин. І ці красиві звірі невдовзі можуть узагалі канути в лету.

Мачо Майкл?

Мачо Майкл?

І ще трохи про Майкла Джексона. Після судового процесу за обвинуваченням у розтлінні малолітніх хлопців, у якому співак фактично здобув «піррову перемогу» (бо суд спустошив його матеріально, морально, та ще й виснажив фізично), колишній поп-король заявляв, що тікає з клятої Америки світ за очі. Джексон висловив намір продати свій знаменитий маєток «Неверленд» у Беверлі-Хіллз. А оскільки його батьки осіли в Німеччині, багато хто вважав, що там спливе і сам Майк. Тим більше, що там (або, якщо хочете, в Європі) його більше люблять.

Добродійники за мільйон доларів

Добродійники за мільйон доларів

І супердержави іноді потребують гуманітарної допомоги. Після проходження урагану «Катріна» півднем США наслідки стихії допомагають ліквідувати, зокрема, численні добродійники з-за кордону та всередині країни. І не лише грішми, а й через заснування громадських ініціатив. Так, приміром, відомий американський кіноактор Морган Фрімен створив інтернет-ресурс, мета якого — збирати кошти для допомоги потерпілим від руйнівного буревію.

Не пали павука попід стелею

Катастрофою обернувся невинний задум однієї німкені з міста Цюльпіх (земля Північний Рейн-Вестфалія) позбутися павуків у своєму гаражі. Щоб знищити «майстрів павутиння», жінка вирішила скористатися аерозолем та запальничкою. Подумавши, що запалювальною сумішшю може бути й простий лак для волосся, 34-річна фрау обризкала ним стіну та піднесла вогонь. Кінцевий результат виявився плачевним — гараж згорів, а з ним ще й дім!

А на п'ятий раз — не вибачимо вас

Український телеглядач уже звик, що під час показу «імпортних» фільмів з екранів раз по раз лунає навіть не «смачний», а зовсім нейтральний, «фак» і перекладається при цьому як «чорт забирай» або «йди геть». Це слівце хоч і лайливе, але через масовість уживання вже стало звичним елементом розмовної лексики. Навіть для учнів у середніх школах. Дійшло до того, що, як повідомляє газета «Мейл онлайн», у британському містечку Веллінгборо (Нортгемптоншир) із наступного тижня школярам... дозволено лаятися на уроках!

Кожному Квазімодо — свій монумент

Ви вважаєте себе надто негарним (негарною) і саме в цьому вбачаєте причину особистих невдач? Годі рюмсати. Принц (чи принцеса) не прискаче до вас на білому коні (кобилі), зате пам'ятник вам гарантований. Не вірите? Дарма. Адже, виявляється, є на світі Міжнародна асоціація негарних людей, і задумала вона встановити монумент на честь усіх своїх членів та підзахисних.

Губить людей не пиво. Гублять пробки від пива

Пиво — це добре, скаже вам фактично будь-який чоловік. Та й реклама пива — непогано, адже пиво — не горілка, здоров'я й мізки особливо не псує (ну хіба якщо дуже багато пива...). Тож ніяких обмежень на просування пива в маси немає. А оскільки пивних фірм існує багато, а конкуренція висока, то до чого вони лише не додумуються, змагаючись за покупця. Одна з основних форм заохочення споживача через рекламу — лотереї. Купуєш пляшку, відкорковуєш, а на пробці має бути чи якась літера з потрібної комбінації, чи повідомлення про прямий виграш... Виявляється, така мода — на пивні рекламні кампанії-лотереї — сягнула навіть серця Африки. А там — своя ментальність: у Камеруні, скажімо, за повідомленням ІТАР-ТАКС, пробки від пивних пляшок стали... замінником національної валюти!