Кубковий реванш: львівський «Барком-Кажани» утретє поспіль здобув Суперкубок України
У період Різдвяних та новорічних свят практично весь український спорт йде на зимові канікули
У період Різдвяних та новорічних свят практично весь український спорт йде на зимові канікули
Перша ракетка України Еліна Світоліна обрала собі спаринг-партнерку для підготовки до турніру в Австралії. Нею стала чемпіонка Ролан Гаррос Іга Швьонтек з Польщі.
Щойно в австрійському Хохфільцені завершився четвертий етап Кубка світу, під час якого капітан чоловічої біатлонної збірної України Дмитро Підручний потішив своїх шанувальників шостим місцем у спринтерській гонці, в українському Буковелі розпочався чемпіонат країни з біатлону.
Здобувши перемогу в нещодавньому бою проти Дерика Чисори, український «супертяж» Олександр Усик став обов’язковим претендентом на чемпіонський пояс WBO, котрим володіє Ентоні Джошуа.
Запорізький «Мотор» продовжує дивувати гандбольну спільноту своїми виступами в груповому раунді Ліги чемпіонів.
На чолі федерації хокею України — новий президент.