У рамках акції «Ворожу літературу на макулатуру, а гроші – на ЗСУ», яка щойно завершилася в Прилуках, можна було здавати російські книги на макулатуру.
Проєкт «Відродження» презентує Міжнародна контент-платформа Depositphotos. Він покликаний зібрати кошти на відновлення зруйнованих окупантами культурних пам’яток в Україні. Наразі їхня кількість досягла понад 460-ти об'єктів.
Українські артисти Артем Пивоваров та Оля Полякова представили ліричне бачення творчості Лесі Українки у авторському культурному проєкті «Твої вірші, мої ноти» Артема Пивоварова композицією «Тішся».
Щоб у період дії воєнного стану врівноважити розхитані болем втрат емоції, у віддалених від лінії активних бойових дій містах уже, переважно з кінця весни, працюють музейні заклади.
Поняття «постправда» з’явилося у західній філософії зовсім недавно. Схоже, кристалізація терміну відбулася лише за президентства Трампа, який перетворив власні емоції на ефективний інструмент своєї політики.