Спілкуймося мовою тіла

Спілкуймося мовою тіла

Глядачі, які прийдуть у столичний Палац спорту цієї суботи, стануть свідками ультрасучасного шоу - вже шостого за ліком Міжнародного фестивалю «Золота Лілія». На присвяченій цій події прес-конференції генеральний директор телеканалу «Інтер» Сергій Старицький зауважив, що стабільність - ознака майстерності.

Третім будеш?

Третім будеш?

Десять турів вітчизняної першості - це рівно третина турнірної дистанції у вищій лізі, що дає підстави для певних попередніх висновків. Утім нічого нового шанувальники футболу не побачили. Обмежуємось сумною констатацією: привабливість такого чемпіонату - нижче середнього рівня.

Жили у бабусі два веселі Гуси

Жили у бабусі два веселі Гуси

Збірна Росії під керівництвом голландського тренера Гуса Хіддінка свою першу перемогу в офіційному матчі здобула лише з третьої спроби, обігравши у Санкт-Петербурзі естонців. Пікантність ситуації полягає в тому, що наставник суперників - теж представник Нідерландів, і теж Гус на ім'я Йєлле, а судив гру голландський арбітр Ерік Брамхар!

У Вічному місті - одвічні проблеми

У Вічному місті - одвічні проблеми

Напередодні виїзду збірної України на матч із чемпіонами світу оптимісти відшукали купу аргументів на користь позитивного результату. Так, після виграшу титулу в 1982 році італійці не потрапили на Євро-1984. До цього ще додавали такі «плюси», як більший тренерський досвід Блохіна в порівнянні з молодістю Роберто Донадоні, «право на помсту» після недавнього чемпіонату світу (змогли ж он реваншуватися французи!) та «фактор Шевченка».

Пост’європейський синдром

Пост’європейський синдром

Два останніх матчі 9-го туру виграли наші вже колишні представники в єврокубках. Щоправда, тепер «Чорноморець» та «Металург» могли полегшено зітхнути й зосередитися на одному змаганні. Стабільної гри в них у цьому сезоні немає, тому перспектива «мучитися» в груповому турнірі другого за рангом клубного турніру континенту виглядала не надто привабливою. Для «моряків» та «козаків» виступи на двох фронтах могли завершитися досить сумно «і там, і там». У новітній історії українського футболу було чимало випадків, коли наш «повпред» у Європі потім відчайдушно боровся за виживання у вищій лізі. І ще невідомо, чи здобули б підопічні Семена Альтмана та Сергія Ященка якісь рейтингові очки для України в чотирьох матчах групового раунду Кубка УЄФА.

«Піт-стоп» лідерству Алонсо

«Піт-стоп» лідерству Алонсо

56кіл Гран-прі Китаю стали для Міхаеля Шумахера однією з найважливіших перемог у його кар'єрі, а загалом — 91-ю. Усупереч очікуванням і здоровому глузду, лідер «Феррарі» першим прийшов до фінішу, випередивши головного конкурента, іспанця Фернандо Алонсо, на три секунди. Все вирішили дві фатальні помилки обслуговуючої команди «Рено», адже гонщики та самі боліди на перемогу спрацювали бездоганно. Після кваліфікації саме Алонсо і Фізікелла опанували перший ряд на старті. У такій ситуації шанси Шумі на перемогу виглядали не надто привабливими. Італійцеві Джанкарло Фізікеллі, здавалося б, достатньо було стримувати атаки переслідувачів його партнера, і перемога у «Рено» в кишені. Та свою роль зіграла мінлива погода й помилка техніків.

Присядьте з доРОГГЕ...

Присядьте з доРОГГЕ...

Сьогодні і завтра в столиці України відбуватиметься непересічна подія — з дводенним візитом тут перебуватиме президент МОК Жак Рогге. Раніше керівник найголовнішої спортивної організації світу відвідував Україну аж у 1992 році. Тоді це був Хуан Антоніо Самаранч. У липні 2001-го епоха 20-річного правління іспанського маркіза завершилася, і йому на зміну прийшов 59-річний бельгієць Жак Рогге — хірург-ортопед із Гента. Вирішальним на користь його кандидатури на посаду керівника імперії, в якій обертаються мільярди доларів, стало те, що з-поміж високих чиновників спорту він мав імідж непідкупного.

Багаті теж страждають

Багаті теж страждають

Після двох приголомшливих поразок «Динамо» у Лізі чемпіонів київські вболівальники вирішили поговорити «по душах» із гравцями команди. У п'ятницю на спілкування в офіційному фан-клубі прийшли семеро футболістів, які «віддувалися» за невдачі й намагалися пояснити ситуацію. У суботу відбулася друга серія виховної трилогії. Близько сотні «ультрас» прибули на базу клубу в Кончі-Заспі, де хотіли поговорити з Анатолієм Дем'яненком і футболістами. Натомість вилити душу їм вдалося лише одному з тренерів — Олегу Лужному — й спортивному директоровi клубу Леонідовi Буряку, котрі пообіцяли переказати побажання фанатів гравцям. У цей же час проходив матч дублерів «Динамо» й «Таврії», i Ващук, Алієв і Ко не могли не чути вигукiв на кшталт «Де ваша гордість?» й «Урізати зарплату». (До речi, дубль господарiв виграв — 9:1.)

«Моряки» допливли лише до Тель-Авіва

«Моряки» допливли лише до Тель-Авіва

Наставник одеської команди Семен Альтман перебуває на лікарняному з панкреатитом, але останній, як виявилося, єврокубковий матч «Чорноморця» проходив за його схемою. Напередодні повторної гри з «Хапоелем» у Тель-Авіві помічник Альтмана Віктор Догадайло сказав: «Програму підготовки до циклу останніх матчів було зверстано Семеном Йосиповичем, який навіть хворий продовжує керувати командою. Нам тільки залишається реалізувати намічене». Також одесити заявили, що приїхали перемагати «дуже організовану команду європейського рівня, тренером якої є добрий тактик і стратег Іцхак Шум».

Видовищно та безладно

Видовищно та безладно

На початку матчу українського та грецького чемпіонів на регіональному спорткомплексі «Олімпійський» у Донецьку публіка влаштувала яскраве шоу в помаранчевих кольорах: уздовж проходів розтягнули стрічки, в руках у кожного фана були помаранчеві картонні «ручки». Утім зовнішній антураж не завжди гарантує якісне внутрішнє наповнення. Це ж стосується й гри сучасного «Шахтаря».