...І контроль над емоціями

...І контроль над емоціями

Фурункульоз (запалення волосяного мішечка) — поширене захворювання, здатне спричинити тривалі болісні неприємності. Але йдеться не лише про біль: фурункул провокує ще й естетичні незручності. Великі гнійники на шкірі спотворюють зовнішній вигляд, не дають спокою, визріваючи, а після загоєння часто залишають шрами.

Удар у спину

Удар у спину

Сучасна людина мало рухається, багато часу проводить за комп’ютером, кермом машини. Лікарі кажуть, що захворювання хребта дедалі частiше вражають людей працездатного віку. Останнім часом недуги відчутно «помолодшали»: навіть ті, кому від 18 до 25 років, змушені звертатися до лікарів зі скаргами на біль у спині.

Потанцюймо для здоров’я!

Потанцюймо для здоров’я!

Метаболізм — обмін речовин в організмі — безпосередньо впливає не тільки на фігуру, а й на стан і якість здоров’я. Від нього залежить, як часто людина втомлюється, як швидко й ефективно організм долає недугу — у разі проблеми. А також чи загрожують зайві кілограми і целюлiт.

Смачний «мурашник», та некорисний...

Смачний «мурашник», та некорисний...

Однією з дуже серйозних перешкод на шляху до красивої фігури (в молодості) і просто здоров’я (у віці 40+) є любов до цукру, каже столичний лікар-дієтолог Оксана Скиталінська. І йдеться не лише про білий цукор-пісок чи рафінад.

Уже не «голі й босі»

Уже не «голі й босі»

Нещодавно Україна відзначила День Збройних сил. При тому, що військо незалежної держави існує вже 24 роки, торік воно було фактично перезасноване. Щоб постала боєздатна українська армія, знадобилася війна на Донбасі, тисячі жертв та всенародний порив на підтримку «голих і босих» ЗСУ.

Недитяча ноша…

Недитяча ноша…

Депресія — підступний стан для психічного здоров’я людини. Вона може підкрадатися непомітно, день за днем підточуючи психічну і фізичну силу. А відрізнити тимчасовий кепський настрій від хвороби, яка вже пускає свої щупальця в організмі, — не так просто.

«Третина захворювань — наслідок надмірного вживання ліків»

«Третина захворювань — наслідок надмірного вживання ліків»

Із доктором медичних наук, професором Вадимом Березовським розмовляємо в його робочому кабінеті. Стіл завідувача відділу клінічної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України заповнений науковою періодикою, роздруківками, книгами.

Пробіг із вірою в серці

Пробіг із вірою в серці

На подвір’ї лікарні Охматдит ростуть троянди. На порозі щоденні ранкові приморозки і аж ніяк не лагідне сонце, — а вони квітнуть. Просто біля входу до Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. Тут щодня рятують дитячі життя.