Потішити Назаровича

Із самого ранку вчора спробували поздоровити Сергія Бубку з ювілеєм — 10 років на чолі НОК та день заснування Міжнародного олімпійського комітету — фехтувальники. З першим презентом не склалося: в індивідуальних змаганнях шпажистів олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна виграла шість кваліфікаційних поєдинків із шести, але в 1/8 поступилася третьому номеру світового рейтингу, естонці Кірпу — 13:14.

Куди летить Соловей

Куди летить Соловей

Скандалу не чекав ніхто. Українські велосипедисти небезпідставно готувалися брати нагороди на Європейських іграх у Баку. Були лідери — Андрій Гривко і Ганна Соловей, та й новий президент федерації щиро заохотив. Незалежно від ґатунку, за кожну медаль Олександр Башенко пообіцяв премію з особистого фонду — 200 тис. грн.

Дякуємо Донецьку й Криму!

Дякуємо Донецьку й Криму!

Більше кілограма дорогоцінних металів вивіз із Баку гімнаст Олег Верняєв — два «золотих» та один «срібний» виріб, а кожна медаль важить 380 грамів. З чим його вчора вранці вже привітали земляки в аеропорту «Бориспіль», а потім — і в Києві. Саме 21-річний уродженець Донецька наразі є найтитулованішим учасником Європейських ігор з-поміж українців.

Чемпіони по «сріблу»

Чемпіони по «сріблу»

На Європейських іграх після п’яти з половиною змагальних днів борчиня Аліна Махиня-Стадник так і залишалася єдиною, на чию честь лунав Гімн України. Зате за кількістю «срібла» — по 6 — з нами могли зрівнятися лише німці й італійці...

Такі різні гімни

Такі різні гімни

Поки у боротьбу за нагороди Європейських ігор вступають нові й нові українські атлети, ті, хто «відборовся», вже повертаються додому — прилетіли греко-римські борці та каратисти. І до майбутніх стартів готуватися треба, та й від гріха подалі, адже спокус у Баку чимало. Недарма ж збірну Азербайджану жартома називають «міні-збірною України»...

Запалюй, Баку!

Запалюй, Баку!

...А опоненти попереджали ж Ільхама Алієва — не потрібні Азербайджану ці «показушні» Ігри. Не треба пнутися й чудувати Європу витраченими мільярдами бюджетних доларів, тоді як країна переживає суттєву девальвацію маната. Чи доцільний цей самопіар влади тоді як із тюрем досі не випустили політв’язнів, як було обіцяно?

Шкодуючи бюджет

Шкодуючи бюджет

Нещастя з австрійськими синхроністками добряче попсувало нерви й настрій іншим учасницям змагань. Адже саме «водні грації» відкривали спортивну частину Ігор. Українки стартували вдало: із 20 дуетів до фіналу потрапляли вісім найсильніших, наші Яна Нарєжна і Єлизавета Яхно «відібралися» другими. З такої ж позиції потрапила до основного раунду і наша команда.

Аліна всіх не витягне

Аліна всіх не витягне

Останній тур у групі А на жіночому Євро-2015 завершився вчора пізно ввечері. За розкладом українки його пропускали й потихеньку готувалися рушати додому. Адже нагоду вийти до наступного раунду підопічні Геннадія Чечуро втратили ще в неділю, програвши чорногоркам.