Похідна страва з присмаком різнотрав’я
Повір очам своїм
Змішуємо кислоту і борошно
Днями потрібно було пригостити гостей солодким. Щоб не було у господині зайвих турбот, для міста не проблема — можна побалувати всіх смачним улюбленим тортом відомого виробника. Втім «кусюча» ціна — 130—200 грн. за кілограмову смакоту змусила витратити з півгодини часу, а не гроші.
Коли молодо-зелено — перевага
Коли зелень і овочі ще не виросли в городі, здавна наші предки використовували дикорослі кропиву, снить, щавель, борщівник, подорожник, білу їстівну лободу і кислицю («заячу капустку») або навіть мальву, іван-чай і конюшину. Для приготування страв можна використовувати тільки молоді рослини, які ростуть у дворах чи подалі від проїжджих доріг.
І хай розпуститься брунька чайного дерева
Їсти, пити, танцювати
Тістечка з дитинства
Зовсім просто з магазинного печива збудувати торт «Мурашник». Потрібно: 500-600 г печива на зразок «Ювілейного», склянка волоських горіхів, банка згущеного молока, 100 г вершкового масла, мак для прикрашання. Заздалегідь виставте з холодильника за годину-дві до початку приготування вершкове масло — потрібно, щоб воно стало м’яким.
Як манна з неба
Хоч на вулиці пригріває сонечко і душу веселить прихід весни, в економічно досить скрутний час багато господинь задається питанням: що б його зготувати з нічого? Як у казці про хитрого вояка, лише з сокири каші не звариш. Втім смачнючі десерти можна приготувати і з манної крупи — продукту досить помірної ціни.
Швейцарський слід у мюслі
На полиці зі швидкими сніданками не заглядалися лише найстійкіші прихильники винятково вдома зготованої їжі від «а» до «я». Спокуса хоча б кілька разів на тиждень за п’ять хвилин уранці нагодувати смачною стравою всю сім’ю непереборна. Які плюси й мінуси сухих сніданків, і чим наповнюють виробники упаковки, допоможе розібратися дослідження Центру незалежних споживчих експертиз «Тест».