Українка відмовилася евакуюватися з Уханю заради свого песика

Українка відмовилася евакуюватися з Уханю заради свого песика

Можна тільки здогадуватися, хто зрежисував саме на 20 лютого, в день шостої річниці розстрілу Героїв Небесної сотні, цей ганебний спектакль з авіаперельотом українських заручників Уханя.

У харківському притулку для тварин запровадили посаду «обіймача»

Якщо в країнах Азії відкривають кафе, куди ви можете прийти, щоб попестити песиків чи котиків (а не скуштувати страви з них), то в країнах Заходу в притулках для бездомних тварин є посади людей, в обов’язки яких входить... обіймати тваринок.

«Король Лев» наяву: у Південній Африці бабуїн викрав і «усиновив» левенятко

Нещодавно фейсбук-спільноту розчулили знімки і відео фотографа Курта Шульца з південноафриканського національного парку, на яких бабуїн викрав дитятко лева і виліз із ним на дерево.

Продай собаку - сплати за газ: мережа вибухнула мемами після заяви депутата із Слуги Народу

Продай собаку - сплати за газ: мережа вибухнула мемами після заяви депутата із Слуги Народу

Соцмережі заполонили меми, в яких пропонується розрахуватися собаками за газ. Якщо ви пропустили скандальну заяву Євгена Грабара або хочете посміятися над креативною реакцією користувачів на дурниці від депутата з пропрезидентської фракції - дивіться підбірку від УМ.

Американський притулок розмістив антиоголошення про «усиновлення» кішки і зібрав тисячі лайків

Це вже не перший випадок, коли сердитий «фейс», попри все, сприяє успіху. Так сталося з кішкою Grumpy Cat (у перекладі — Сердитий Кіт, хоча насправді це кішечка і звати її Тардар Соус), яка набула шаленої популярності у «Фейсбуці» — до 7 мільйонів «уподобайок» — саме завдяки насупленому вигляду.

Теги: США, Тварини

Голодні і виснажені: чому у Маріуполі бездомні собаки приречені на смерть

Днями героєм багатьох телевізійних сюжетів став собака Дік, який, проживши все життя на подвір’ї металургійного комбінату, потрапив до маріупольського комунального притулку «Щасливі тварини».