Шведський музичний сервіс запустив плейлисти для собак

Власникам домашніх тварин відома проблема, коли зранку їм доводиться йти на роботу, а ввечері вислуховувати скарги сусідів, що їхні улюбленці влаштовували кошачий (чи собачий) «концерт» упродовж дня, адже не кожна тварина здатна стійко зносити самотність.

Теги: Тварини

Атака ему: австралійське містечко потерпає від засилля страусів

У західноавстралійському містечку Наннапа поселилися... ему — «родичі» страусів. Це великі птахи (заввишки до двох метрів), що не вміють літати, які здавна проживали довкола містечка, але боялися з’являтися на вулицях поселення.

Грип птиці зареєстровано в Україні

Грип птиці зареєстровано в Україні

При купівлі в супермаркетах є варіант придбання курятини, наприклад, у вакуумній упаковці або в середовищі інертних газів від виробника. Через це продукт має довший термін зберігання і з гігієнічних міркувань — це однозначно краще.

Пара з Німеччини «всиновила» харківського собаку-інваліда

Пара з Німеччини «всиновила» харківського собаку-інваліда

Собаче життя теж може розділитися на два етапи, що й сталося з харківським породистим псом на прiзвисько Габен. Колишні господарі здали його до служби порятунку тварин після того, як він захворів і втратив можливість спиратися на задні лапи.

У Слов’янську в пологовому будинку знайшли 204 кажани

У Слов’янську в пологовому будинку знайшли 204 кажани

Кажани мирно спали зимовим сном у щілині між віконними рамами будівлі пологового будинку міста Слов‘янськ Донецької області, допоки не розпочався плановий ремонт по заміні старих вікон на нові і тварин розбудили.

Кіт на протезах став зіркою інтернету

Кіт на протезах став зіркою інтернету

Шестирічний кіт став інтернет-суперзіркою після того, як першим в Італії отримав два протези задніх лап після серйозної ДТП.Віто, або у Вітуццо, ампутували обидві задні лапи після того, як їх розтрощив автомобіль у Мілані. В той час його власниці саме поїхали у медовий місяць

Благодійна «КотоВасія»: у Тернополі започаткували нове дійство для допомоги безпритульним тваринам

Діяльність громадської організації «Вірні друзі» на чолі з подружжям Алли та Костянтина Ляпандр, у Тернополі відома добре.