Іменем короля!

Безліч маленьких дівчаток хочуть бути справжніми принцесами, і дочка американського роботяги Джеремі Хітона — теж. Щоб виконати бажання дитини, Джеремі придумав незвичайний план, який має теоретичні підстави бути реалізованим насправді.

Що упало — не пропало!

Народна мудрість про те, що швидко піднята з підлоги річ не вважається такою, що впала, знайшла наукове підтвердження. Вчені з британського університету перевірили це правило, довідавшись, як швидко небезпечні бактерії «прилипають» до їжі, що випала з тарілки на підлогу.

«Ірландські українці — не росіяни», повтори!

На ірландському телебаченні стався курйозний випадок, пов’язаний із драматичними подіями в Україні. Під час трансляції (в запису) інтерв’ю посла Росії в Ірландії Максима Пєшкова трапився технічний збій, «склеїлися» уривки двох фраз дипломата — зі згадкою про ірландців та «українці — не росіяни», і речення Irish Ukrainians, not Russians повторювалося... більше десяти хвилин!

На зимових Іграх — із коротким рукавом

На зимових Іграх — із коротким рукавом

В останні кілька днів у Сочі встановилася тепла сонячна погода. Учора вдень повітря в місцях проведення змагань із лижного кросу та фристайлу прогрілося до 15 градусів у тіні — недарма багато хто зі спортсменів виступав у формі з... коротким рукавом. Зокрема, такою була форма одягу полячки Юстини Ковальчик, яка виграла перегони на 10 км класичним стилем.

Не політаємо — так поїмо

Подорожі літаками першим класом — задоволення не з дешевих. Скажімо, вартість перельоту з Пекіна в Берлін із найбільш люксовим сервісом може становити навіть більше 8 тисяч євро. Звісно, якщо літати на коротші відстані й стежити за розпродажами, політ першим класом може бути більш доступним.

Як Гаррі зустрів зиму

Як Гаррі зустрів зиму

Британський принц Гаррі таки досяг поставленої мети — лижна експедиція з онуком королеви у складі підкорила Південний полюс. «Опівдні в п’ятницю ми дійшли до Південного полюсу. П’ятниця, 13–те, стала для нас щасливою», — цитує Гаррі Уельського Бі–Бі–Сі.

Жертовний — від слова «жерти»

Жертовний — від слова «жерти»

Для вас, ненажери: нова розвага в кафе й ресторанах у різних куточках світу. Щоб залучити клієнтів, деякі заклади громадського харчування пропонують у меню гігантські порції їжі, але — на особливих умовах. Величезний бургер, стейк або порцію картоплі фрі потрібно «вмолоти» за певний проміжок часу.

Від вівці до чоловіка

У Норвегії група ентузіастів спробувала побити світовий рекорд зі швидкості виробництва светра. Ідеться про «повний цикл» цієї справи — від стрижки вівці, обробки вовни, в’язання та примірювання готового одягу.