«Не робіть для нас без нас»

«Не робіть для нас без нас»

«Місто має бути комфортним для різних категорій населення. А дискримінація за ознакою інвалідності просто неприпустима, — заявила координатор акції, регіональний представник Національної асамблеї інвалідів Ірина Твердохліб.

Владна «ліцензія» на вбивство

Владна «ліцензія» на вбивство

Місяць тому п’яний депутат Генічеської райради Андрій Бульбах збив 22-річну велосипедистку, заховав іще живу дівчину в лісопосадці та швидко зник iз місця злочину. Про цей жахливий випадок «Україна молода» писала у №116 за 4—5 вересня ц. р.

Таке гірке солодке життя

Таке гірке солодке життя

На зупинках, у громадському транспорті тільки й розмов, що про дармовий цукор. Підсолодити життя полтавців перед виборами вирішила політична партія «Совість України», очолювана міським головою Полтави Олександром Мамаєм. В офіс партії запрошують пенсіонерів, котрі, як відомо, є найдисциплінованішими виборцями, та видають по вiсiм кілограмів цукру.

Душив Майдан? Збирай податки!

Душив Майдан? Збирай податки!

Ще одним шоком для громадськості стало нещодавне призначення у Міністерство доходів і зборів, реформоване нині у Державну фіскальну службу. Посаду начальника головного оперативного управління тут зайняв Ігор Яговдик. Той самий екс-очільник Сумської області, який очолив область в останні місяці перед падінням режиму і був призначений заради «укріплення» влади «донецьких» перед останнім і вирішальним боєм з «бандерівцями».

Пристрасть до мільйонів

Пристрасть до мільйонів

Одеську область, як і більшість регіонів України, упродовж останніх років шокували масштабні зловживання прибічників Віктора Януковича. Державні гроші попросту крали, — і робили це державні службовці, які мали би стояти на сторожі народних грошей.

Гiркi яблука уманського саду,

Гiркi яблука уманського саду,

Думка жінок на форумі forumok.kiev.ua  Коли їхати одеським автобаном, то на 206–му кілометрі, відразу за поворотом із траси, на зеленому пагорбі з’являється красива околиця історичної Умані з уславленою Софіївкою і не менш славетним навчальним закладом — Головним училищем садівництва, заснованим ще 1844 року, як стверджують фахівці, за класичними зразками науково–освітніх осередків Західної Європи.

«Роксолани» краю териконів

«Роксолани» краю териконів

Громадські організації — Донецький прес–клуб, Ліга ділових та професійних жінок — зібрали в «шахтарській столиці» представницький «круглий стіл», аби обговорити проблеми торгівлі людьми та шляхи боротьби с цим ганебним явищем.

Мисова недостатність

Мисова недостатність

Кримський півострів вклинюється у Чорне й Азовське моря майже сорока мисами. Кожен із них по–своєму неповторний і по–різному слугував людям, усій цивілізації. Нагадаю, що фактично з мису Херсонес на землі Київської Русі прийшло християнство.

Дарую квартиру... з дружиною!

Дарую квартиру... з дружиною!

У житті 45–річної жительки Черкас Валентини Іващенко нині чорна смуга. Після розлучення з чоловіком вона залишилася без житла. Двокімнатну «хрущовку», в якій вони разом прожили більше шістнадцяти років, її колишній чоловік подарував своїй троюрідній сестрі. Вкупі з дружиною. Пані Валентина переконана: до таких дій чоловіка спонукала віра, якою він так захопився в останні роки.

Продати і не нарватися на штраф

Антитютюновий закон № 3778, який у вересні набув чинності та, нагадаємо, заборонив рекламу сигарет, зібрав уже шосте засідання прес–клубу, яке відбулося в Національній спілці журналістів України. Головна ідея закону, без сумніву, хороша й полягає в тому, аби збільшився відсоток здорового населення: курці зі стажем відмовилися б від зайвої пачки цигарок, а потенційні споживачі обрали б здоровий спосіб життя. Але справжньою проблемою такі законодавчі нововведення стали для приватних підприємців: попри безперечну користь документа, деякі його пункти та підпункти потребують доопрацювання.