Екстремал Ющенко

Екстремал Ющенко

У Віктора Ющенка збулася одна з давніх мрій — спуститися бурхливими потоками котроїсь із рік, які течуть у Карпатах. Цей вид спорту називається рафтинг.
В одному з останніх інтерв'ю Президент сказав: «У мене, як у маленького хлопчика, є ідея — разом зі своєю родиною сісти у надувний човен і пропливти по гірській річці в Західній Україні». В ефірі телеканалу «Інтер» Віктор Андрійович розповідав, що «всі діти, починаючи від Тараса, стурбовані: яке весло треба і який жилетик (бо треба підібрати по розміру), яку провізію треба брати».

О молодість моя, о юність комуністська

Комуністична партія претендує на те, щоб стати тієї політичною силою, котра найбільше оновить склад своєї фракції між виборами минулого року та цьогорічними. Принаймні в її першій п'ятірці буде одразу два геть невідомих політика-початківця робочого, як казали на з'їзді, класу: шахтар-прохідник Євген Волинець (другий, одразу за Симоненком) і фермер із Криму Марина Перестенко. «У нашому списку будуть і досвідчені товариші, також ми реалізовуємо установку на ротацію та омолодження», — пояснив Петро Симоненко у перерві з'їзду.

«Цушко спас Україну». І потрапив на друге місце після Мороза

Учора свої п'ять копійок у виборчий процес вставили і соціалісти. З'їзду ще не було, але голова партії Олександр Мороз уже назвав першу п'ятірку списку кандидатів у депутати від СПУ. Виходить, із цим усе так зрозуміло, що зайві навіть демократичні форми затвердження.

Костенко відмовився від $ 20 млн.?

Костенко відмовився від $ 20 млн.?

На вчорашньому з'їзді Української народної партії на інтригу сподіватися було марно — вона померла ще напередодні зібрання. «Костенківці» підтвердили свій вступ до мегаблоку «Наша Україна — Народна самооборона», затвердили список своїх делегатів на міжпартійний форум «НУНС», а також власний перелік достойників до загального списку кандидатів у депутати (Юрій Костенко, Іван Заєць, Олександр Слободян, Олександр Клименко та Андрій Давиденко).

Гарантія 226-ї проби

Учора Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», Українська соціал-демократична партія та партія «Реформи і порядок» підписали угоду про створення Блоку Юлії Тимошенко. Після окремих з'їздів заанонсували великі міжпартійні збори, які вiдбудуться у неділю, 5 серпня.

Президент гарантує чесність

Президент гарантує чесність

За кілька годин до офіційного початку виборчої кампанії в Україні Президент Віктор Ющенко виступив із заявою, в якій закликав усі державні органи, правоохоронні структури і політичні сили «виявити підвищену відповідальність у справі додержання прав і свобод українських громадян».

Грабіж посеред білого... пікету

Два днi тому міліція затримала Вадима Гладчука — голову всеукраїнської організації «Молодь — надія України». Гладчук, відомий у Києві організатор усіляких протестних заходів, якраз керував пікетуванням Тендерної палати України. Проте причини затримання до цієї акції стосунку буцімто не мають. Тобто офіційно не мають.

Янукович заліз у кишеню навіть до немовлят

Повернувшись 2006 року до влади, команда Віктора Януковича, не гаючи часу, взялася за улюблену справу — переділ бюджетного «пирога»... Саме з цією метою урядові «економісти» підготували своєрідні «соціальні ініціативи», що ввійшли до проекту бюджету на 2007 рік. Парламентська коаліція схвалила цей документ, «призупинивши» дію десятків законів щодо соціальної підтримки найуразливіших верств людей. У новонароджених дітей, інвалідів і ветеранів, чорнобильців і працівників бюджетної сфери в один момент було відібране законне право на «покращення вашого життя вже «сьогодні». Цікаво, від кого цим людям Партія регіонів пропонує захищати своє майбутнє?