Пернатого, який регулярно підхарчовувався на старому електричному стовпі перед Жашківським райвідділком поліції, знали усі поліцейські. Вони і помітили, що птах потрапив у халепу.
Харківські рятувальники не без жалю провели на пенсію свого найкреативнішого «співробітника» — 10-річного собаку Кріса, який спеціалізувався на пошуку людей під завалами. Останнім його рейдом став будинок, де недавно вибухнув газ.
Британські риболовецькі човни завдовжки понад 15 метрів покинуть територію промислу морських гребінців біля узбережжя Нормандії. Натомість Франція передасть права на вилов гребінців в таких районах, як Ірландське море.
У Черкаському зоопарку розпочалися роботи зi створення експозиції копитних. Його будівництво обійдеться у майже 50 мільйонів гривень. Такі спонсорські кошти виділила відома кондитерська корпорація.