«Хрен мирный» та «Укус женщины»: сміхопанорама на цінниках в Росії

Ну хто сказав, що креативити можна лише в мистецтві чи в рекламі? Мабуть, потрібно вигадати нову спеціальність — майстри цінників, тобто люди, які вигадують назви на цінниках.

Китаєць витрачає на красу свого песика мільйони на місяць

Іноді любов може переходити межі розумного, але на те вона і любов. Так, китаєць Кевін Чань витрачає на свого домашнього улюбленця — афганську борзу — мільйони (!) гривень на мі­сяць.

Теги: Китай

З пелюшок — у голови міста: У містечку Вайтхолл наймолодший у світі мер

У містечку Вайтхолл, що в штаті Техас (США), віднедавна — наймолодший у світі мер міста. Новому голові міста всього лишень сім місяців від народження, і, звісно, ніхто не обирав його на цю посаду — місце очільника населеного пункту можна просто... купити на аукціоні (тим паче, що посада — лише почес

9-річний хлопчина з Нідерландів може стати наймолодшим у світі вченим

Лорану Саймонсу з Нідерландів — лише 9 років, проте він може стати наймолодшим у світі вченим, адже зараз він навчається на бакалавраті електротехніки Ейндховенського технологічного університету (TUE).

Теги: діти, наука

Американець організував псевдопограбування, щоб зробити пропозицію руки і серця коханій

Американець із міста Бостон, що в штаті Массачусетс, знайшов дуже оригінальний, але, крім того, ще й ризикований спосіб попрохати вийти за нього заміж.

Теги: США

Тепер ми знаємо, що метою були унітази: Олександр Невзоров висміяв Кремль за «розкурочені» українські кораблі

Повернення українських кораблів, захоплених росіянами у Керченській протоці ще минулого року, викликало не хвилю схвалення у світової спільноти, на що розраховувала російська сторона, а гомеричний регіт.