Видобуток нафти в Саудівській Аравії впав удвічі після атаки дронів

Видобуток нафти в Саудівській Аравії впав удвічі після атаки дронів

Видобуток впав на 5 мільйонів барелів на день із загальної кількості у 10,5 мільйона. Це порушило експорт нафти королівством. 5 мільйонів барелів — близько 5% усього світового експорту.

Через млинці з сальмонелою в інфекційній лікарні Черкас досі лежать 15 людей

У Черкаській інфекційній лікарні досі залишаються 15 хворих, серед яких двоє дітей, з гострою кишковою інфекцією, які отруїлися млинцями із супермаркету "Делікат +". А загалом ці млинці уклали на лікарняне ліжко інфекційної лікарні 29 черкащан, зокрема, 9 дітей віком до 17 років.

В Умані спалахнув спортивно-розважальний комплекс (відео)

О 12.30 у центральній частині міста Умань на Черкащині виникла масштабна пожежа в спортивно-оздоровчому комплексі "СОК", що в провулку Пожарського Дмитра, 10. Стовп чорного диму видко навіть жителям віддалених від центру мікрорайонів. Наразі рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу.

На півдні окупованого Криму 6 людей загинули через сильний шторм (відео)

На півдні окупованого Криму 6 людей загинули через сильний шторм (відео)

Внаслідок шторму, що пройшов південною частиною узбережжя окупованого Кримського півострова, загинуло шість осіб. За даними МНС окупованого Криму, надзвичайні події сталися на півдні півострова, у Великій Ялті.

У Черкасах 12 людей отруїлися млинцями з супермаркету

У Черкасах 12 місцевих жителів, серед яких 5 дітей віком до 17 років, госпіталізовані з харчовим отруєнням до міської інфекційної лікарні. Попередній діагноз шпиталізованих - гостра кишкова інфекція. У період з 2 по 4 вересня всі ці містяни вживали млинці - напівфабрикати.