На Одещині активісти всю ніч блокували фуру із вівцями, яких хочуть спалити (відео)

10:51, 27.10.2018
На Одещині активісти всю ніч блокували фуру із вівцями, яких хочуть спалити (відео)

Вівці у заблокованій на Одещині фурі мають бути спалені (фото: Українська правда)

На Одещині зоозахисники продовжують блокувати вантажівку, заповнену живими та мертвими вівцями, яких у Вінницькій області хочуть "утилізувати" - спалити.

Про це повідомляють активісти під час стрімів у Facebook-спільноті Animal-SOS-Odessa.

Станом на 8:30 ранку повідомляється, що вивезення тварин заплановано на 10:00 27 жовтня.

Вантажівку із контейнером із вівцями планують супроводжувати активістки, які хочуть переконатися, що живих тварин не будуть спалювати у крематорії.

Під час прямої трансляції активісти повідомляють, що із контейнера вже тече трупна отрута.

Однак, там залишаються живі тварини, яких годують та напувають зоозахисники.

Контейнер оточили із різних боків автівками активістів, щоб його не могли повезти далі.Нагадаємо, тварини стали заручниками ситуації: фірма-власник овець ще 3 жовтня здійснила митне оформлення живого товару в Туреччину, проте там з невідомих причин прийняти тварин відмовилися і через 2 дня відправили назад в Україну. В Україні чиновники вирішили, що тварини побували в Туреччині, тому вони нібито інфіковані, а це значить їх потрібно утилізувати - спалити в крематорії.

При цьому чиновники не погодилися на те, щоб тварин протримати в карантині на Одещині, а провезти їх через півУкраїни до Віннични на утилізацію дозволили.

Врешті фуру із вівцями надвечір 26 жовтня випустили з території порту, де її на трасі заблокували зоозахисники. Активісти просять усіх небайдужих допомогти у порятунку тварин, яких мають утилізувати.