2: 0 на користь «Лексуса»

Трагедія сталася о 2 годині ночі 15 лютого в Прилуках на вулиці Київській. Автомобіль Lexsus ES 350, яким керував 36–річний Анатолій Мірошниченко, прилуцький підприємець і депутат обласної ради (фракція Партії регіонів), зіткнувся зі скутером, який рухався у зустрічному напрямку. В результаті водій скутера, 29–річний мешканець приміського села Манжосівка (Прилуцький район), та його пасажир, на рік молодший односелець, загинули на місці дорожньо–транспортної пригоди.

Хоспіс замість лікування

Мешканці чернігівського мікрорайону Шерстянка днями протестували проти закриття єдиної в районі міської поліклініки № 4. Причина закриття закладів, котрі обслуговують 40 тисяч осіб, — дефіцит міського бюджету.

Футболісти як іграшки

Нині футбольний клуб «Десна» скоріше мертвий, ніж живий. Перспективи участі команди з Чернігова в другій частині сезону 2008/09 залишаються туманними. Президент клубу Олексій Савченко самоусунувся від керівництва, в листопаді «подарувавши» команду «меру та міським депутатам». Влада ж не захотіла прийняти «цінний подарунок» і знайшла нового інвестора. Тепер «Десною» опікуватиметься бізнесмен із Рівного Валерій Коротков.

Різники

Ще місяць тому троє циган — двоє чоловіків та жінка, які йшли красти худобу, забили до смерті випадкового перехожого і подружжя пенсіонерів у Ніжині, що на Чернігівщині. Оперативникам удалося розкрити резонансні вбивства лише зараз. Виявилося, що вбивці хотіли розжитися свіжим м’ясом в одному з приватних господарств напередодні свят, але залишили після себе трупи.

Мисливець під прицілом

Повідомлення про те, що неподалік райцентру в лісі було знайдено вбиту людину, надійшло до Городнянського райвідділу міліції вівторкової ночі. Як з’ясували у лісі члени оперативної групи райвідділу, убитим виявився їхній колишній начальник, підполковник міліції у відставці, 47–річний Микола Михайлович Половий. Він отримав смертельне поранення у груди, куля пошкодила аорту і ділянку серця. Причина та обставини трагедії досі з’ясовуються.

І заграє по них труна з музикою

І заграє по них труна з музикою

Уже два дні кілька чернігівських ринків не працюють. Підприємці протестують. А в середу, 15 січня, коли Верховна Рада розглядала законопроект «Про місцеві податки та збори», разом із колегами з Ніжина та Прилук вони на знак протесту навіть влаштували «Урядовий ярмарок», на якому пропонували товари за цінами, які з’являться піс­ля того, як парламент ухвалить цей закон — наприклад, сумки та білизну за 500 американських доларів. На Красній площі Чернігова зібралося понад тисячу учасників акції. Чернігівські підприємці відрізняються винахідливістю, тому, незважаючи на мокрий сніг, вітер і серйозність ситуації, акція проводилася доволі жваво та креативно. Не забули протестувальники і про свою знамениту труну, яку носять під час подібних акцій. Цього разу в ній ховали ринок.

Банкомат на санчатах

Обломом місяця можна назвати злочин, який стався на початку цього тижня в Чернігові. Невідомі зловмисники викрали банкомат вагою півтонни, відтягли його за півкілометра, розламали і витягли касету ... без грошей!

Криза зарплат

Криза зарплат

Майже вдвічі проти попереднього місяця та в 4,5 раза у порівнянні з початком року зросла загальна заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Чернігівської області. Станом на 1 грудня вона становила 27,9 мільйона гривень.

Три роки для інваліда

Інвалід першої групи 43–річний Олександр Мельник за рішенням Новозаводського районного суду Чернігова засуджений до трьох років позбавлення волі. Як повідомляла «УМ», ще 7 липня цього року цей ветеран війни в Афганістані, інвалід–візочник захопив у заручники суддю Ірину Рахманкулову просто у службовому кабінеті й пострілом із пістолета тяжко поранив міліціонера спецпідрозділу «Грифон», 25–річного Євгена Осипка. Причиною такого демаршу «афганця» стало рішення Деснянського районного суду Чернігова відхилити його позов до Фонду соціального страхування від нещасних випадків. От Мельник і згадав війну...

Батарея, вогонь!

Батарея, вогонь!

Низка областей просто не може вчасно розпочати опалювальний сезон, адже подекуди влада віддала функції теплозабезпечення приватним фірмам, які тепер можуть крутити тарифами, як циган сонцем. В інших регіонах лише з настанням жовтня влада взялася за заміну теплотрас. Відтак не варто відкидати і повторення біди, яка тогоріч спіткала Алчевськ. Що й казати, якщо навіть у Києві комунальники не зважають на киян, котрі мешкають сьогодні в ще холодних «хрущовках», і обіцяють дати «тепло» лише з настанням справжніх, очевидно, «мінусових», холодів. Хоча і за таких умов можна знайти свої «плюси»: напередодні дострокових парламентських виборів український народ отримав ще одну можливість, аби сказати уряду про його незадовільні дії. Принаймні в питанні підготовки до опалювального сезону і зростанні плати за тепле житло й гарячу воду.