Нацрада з питань телебачення і радіомовлення звернулася з проханням до правоохоронних органів України визнати три російські телеканали "россия 24", "rtr планета" і "первый" терористичними організаціями.
Василь – співавтор проєкту «Історія Героя». Його документальні стрічки, не давали забути тих, хто загинув за мирне небо, правду, за нас. Він той, хто розповідав про Героїв, а тепер став ним сам.
Заборонити мовлення російського пропагандистського телеканалу RT (russia today), через підбурювання до геноциду, закликав уряди всіх країн міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
У російському інформаційному просторі стрімко поширюються чутки про існування розбіжностей в Кремлі, що різко підриває стабільність режиму Володимира Путіна.
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що повернення під час війни звичайної сітки розважальних каналів не на часі і виглядатиме дивно.
Начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, відомий львівський журналіст Юрій Лелявський загинув у бою з російськими окупантами під час штурму ворожих позицій