Аміачна загроза

Харківське підприємство «Аркадія» припинило свою діяльність ще в 2011 році, але на покинутій території й досі зберігається велика кількість аміаку. Цю тривожну новину повідомив начальник міського управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Володимир Юрченко.

На каву — у сільську бібліотеку

У селі Бармашове, що на Миколаївщині, у місцевій бібліотеці віднедавна можна не лише замовити цікаву книжку чи посидіти в інтернеті, а й поспілкуватися за горнятком кави чи склянкою соку, відзначити день народження дитини. Такі послуги пропонує перший в Україні бібліоресторан, який відкрився тут на початку вересня.

Прапор на стінах

Свою любов до Батьківщини трохи незвично продемонстрували молода родина з Черкас — Людмила та Ігор Гвозді. Вони пофарбували стіни свого помешкання у кольори українського національного прапора.

Господар безлюдного острова

Господар безлюдного острова

Сторічний ювiлей iз дня народження легендарного спортсмена Івана Сотникова незабаром відзначатимуть у Херсоні. З цієї нагоди ім’я першого олімпійця СРСР пропонують присвоїти новому Олімпійському центру з водних видів спорту. Цей комплекс, що зовні нагадує чайку в польоті, буде побудовано саме в тих місцях, де мешкав останні 28 років свого життя славетний спортсмен.

Вівці–донори

Невелика отара овець прописалася у Черкаському шкірвендиспансері. Кудлаті тварини тут не для гастрономічних уподобань пацієнтів, а для того, аби допомагати їм позбутися такої важкої недуги, як сифіліс. «Цих тварин ми утримуємо заради баранячих еритроцитів.

Каста, Бастер, Рутіпусі...

Каста, Бастер, Рутіпусі...

Чотирилапі рятувальники та їхнi провідники повернулися додому з чемпіонату світу з перемогою. Відтак Міжрегіональний центр швидкого реагування в Ромнах радо вітав своїх колег. Адже третє загальнокомандне місце серед 50 команд із 30 країн — це почесно.

Не вмирає душа наша

Не вмирає душа наша

Кожного року студенти–фольклористи вирушають на пошуки людей, котрі ще пам’ятають та бережуть фольклор — цю особливу частинку нашої культури. У кожному з етнографічних регіонів України (Слобожанщина, Полісся, Поділля, Закарпаття) існують свої особливості духовної та побутової культури, а отже, й фольклору.

Каштанові гроші

Каштанові гроші

Черкаським комунальникам, які щоосені змушені прибирати всипані каштанами тротуари і парки, цьогоріч прийшли на допомогу прості городяни. Черкащани масово збирають плоди, які цього року вродили особливо рясно, та здають у заготівельні пункти. А вже ті відправляють їх фармацевтичним компаніям.

Копали, та неглибоко

Перебування спеціальних підрозділів під Новобогданівкою давно стало притчею во язицех. Можновладці всіх рівнів ледь не щомісяця рапортують про повне зачищення території артбази. Востаннє це було навесні, однак минуло усього нічого, і фініш робіт знову було відтерміновано. Із 20 квітня — на осінь.