В унісон з ЄС

Євросоюз розгляне можливість посилення санкцій проти Росії 17 листопада. А тим часом Федеральна рада Швейцарії ухвалила рішення про розширення обмежувальних заходів щодо Росії в середу, 12 листопада, повідомляється на офіційному веб-сайті швейцарського уряду.

Домінялися

Штраф на загальну суму 4,1 мільярда доларів накладено національними регуляторами США, Великої Британії та Швейцарії на шість провідних банків цих країн за маніпуляції з курсами обміну валют. Як повідомляє Бі-Бі-Сі, банки визнали свою вину і погодилися добровільно сплатити штраф з метою уникнення судів.

Підсумки «свята»

Маршалок (спікер) польського Сейму Радослав Сікорський звернувся до глав парламентських комісій із закликом прискорити роботу над президентським законопроектом про заборону закривати обличчя учасникам масових заходів, включно з футбольними матчами. Такий заклик озвучив позавчора і сам президент Броніслав Коморовський у листі до глав Сейму і Сенату.

На «хвилі» досвіду

Генеральні директори Всесвітньої служби «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР) Михайло Шматов та німецької телерадіокомпанії іномовлення «Німецька хвиля» (Deutsche Welle) Петер Лімбург у Бонні підписали меморандум про співпрацю. Ним, зокрема, передбачено виробництво спільних телевізійних та інтернет-проектів.

Де й ведмідь — господар...

Де й ведмідь — господар...

У багатьох містах Росії, а також у деяких інших країнах, де є закохані в ідею «русского міра» громадяни, вчора відзначали День народної єдності. У Москві з цієї святкової нагоди було заплановано одразу три акції — хода-мітинг «Ми єдіни!», традиційний «Русскій марш» та «Новорусскій марш», або, простіше кажучи, «Русскій марш за Новороссію».

Відновлене «обличчя»

Відновлене «обличчя»

Через 13 років після терористичної атаки на Нью-Йорк, яка змінила не лише обличчя міста, а й усю світову політику безпеки, на місці зруйнованих веж-близнюків Всесвітнього торговельного центру постав новий хмарочос. Цього разу — один, зате знову найвищий у Сполучених Штатах Америки.

Про бабусю, дідуся і... статеві органи

Про бабусю, дідуся і... статеві органи

Зустріч Петра Порошенка з Володимиром Путіним під час форуму «Азія — Європа» в Мілані запам’яталася, на жаль, не так результатами, як вибриками 62-річного (ніби ж іще не такий і старий, щоб упасти в маразм... чи це все наслідки уколів ботоксу?) російського президента.

Сумна доля рубля

Російський рубль не втомлюється бити рекорди — вчора під час торгів на Московській біржі долар США виріс одразу на 35 копійок, уперше в історії подолавши позначку в 39,5 рубля. Одночасно євро піднявся на 47 копійок, також подолавши певний рубіж — 50 рублів за одиницю загальноєвропейської валюти.