82% членів Американської торгівельної палати в Україні вважають боротьбу з корупцією пріоритетом №1 для України

82% членів Американської торгівельної палати в Україні вважають боротьбу з корупцією пріоритетом №1 для України

Результати дослідження сприйняття корупції в Україні серед членів Американської торговельної палати показують, що бізнес, на жаль, наразі не спостерігає суттєвого прогресу у боротьбі з корупцією, однак сподівається на покращення ситуації у 2016 році.

Україна і семеро гігантів

Україна і семеро гігантів

Для проведення свого чергового саміту лідери країн «Великої сімки» (а точніше, господиня заходу, Німеччина) обрали справжній райський куточок. Мальовничий замок Ельмау, неймовірної краси краєвиди Баварських Альп, чисте гірське повітря з гіркуватим присмаком цілющих трав, мелодійне калатання дзвіночків на шиях флегматичних альпійських корів... Ну як працювати в такій розслаблювальній атмосфері?

Шлях через Україну

Лідери «Великої сімки» не лише говорили про Україну на саміті в Баварських Альпах — дехто з них туди й поїхав «транзитом» через Київ. Окремо варто наголосити на візиті прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе — першого в історії двосторонніх відносин між нашими країнами.

Дружнє плече на шляху до ЄС

Дружнє плече на шляху до ЄС

Сьогодні в Ризі стартує саміт програми Європейського Союзу «Східне партнерство». Уже відомо, що про скасування візового режиму з ЄС для України на цьому саміті не повідомлять — наша держава не встигла виконати й половини пунктів Плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ), необхідних для надання безвізового режиму.

Кордони для «Лікарів без кордонів»

Держдума Росії ухвалила законопроект про «небажані» в Росії іноземні та міжнародні неурядові організації. Згідно з документом, ідеться про неурядові організації, які «створюють загрозу основам конституційного ладу РФ, обороноздатності країни та безпеці держави».

Кому мінімум, кому — банкрутство

Немає сумнівів, що Євросоюз є корисним для його членів міждержавним утворенням. Але навіть у дружній родині конфліктів не уникнути. Європейська Комісія розпочала процедуру проти Німеччини за порушення союзного закону про мінімальну оплату праці.

Політика — не бійцівський клуб

Європарламент позавчора ухвалив рішення про позбавлення депутатського імунітету пропутінського євродепутата Януша Корвіна-Мікке, який нещодавно балотувався в президенти Польщі. Такою була реакція на неетичну поведінку покараного.

Ще одна війна

Ще одна війна

У середу вранці до одного з двох найбільших міст Ємену — Адена — увійшли підрозділи єменської армії, які перейшли на бік шиїтських повстанців з руху Хуті. Їм вдалося заарештувати міністра оборони країни Махмуда ас-Субайхі, президентового брата Насера Хаді та кількох генералів.

Пілот — убивця?

Другий пілот літака німецької компанії «Германвінгз», який 24 березня розбився у французьких Альпах, свідомо знищив лайнер. До такого сенсаційного висновку дійшли слідчі, які розшифровують дані вже знайдених бортових самописців «Аеробуса», повідомляє Бі-Бі-Сі з посиланням на марсельського прокурора Бріса Робена.