Алергія на жовті автобуси

Справжню війну оголосив івано–франківським перевізникам невловимий місцевий «опришок». Як стверджують водії пошкоджених автобусів, хлопець середнього шкільного віку з’являвся у різних місцях Івано–Франківська і жбурляв каміння переважно в лобове скло «маршруток».

«Порча» на вагу золота

Жертвами смаглявих ворожок, котрі тиняються містами й селами в пошуках легкої наживи, зазвичай, стверджують правоохоронці, стають жінки та діти, найбільш вразливі до несподіваного психологічного натиску і навіть гіпнотичного навіювання.

Піде «велік» на запчастини

Із весни нинішнього року крадіжки велосипедів в обласному центрі Прикарпаття набули масштабів стихійного лиха: ледь не щодня із–під закладів торгівлі та під’їздів житлових будинків зникав двоколісний транспорт, залишений його власниками на короткий час без нагляду.

Смертельний штопор

Свідками трагедії, що сталася в небі над Коломиєю близько 17.30 минулого вівторка, стали десятки мешканців приватного житлового сектору по вулиці Обертинській. За розповідями очевидців, легкий спортивний літак загорівся в повітрі й, некеровано падаючи на землю, ледь не врізався в будинок №25.

Гриби — фірами

Гриби — фірами

Такого врожаю білих грибів, як цьогоріч, не пам’ятають навіть гуцули–довгожителі. Недарма ж на ринках Івано–Франківська кілограм добірних боровиків нині можна купити за 20–25 гривень, а приймальні пункти в гірських селах узагалі знизили цінову планку до 10–15 гривень.

Свині дали газу

Свині дали газу

За зваженими оцінками фахівців, успішний розвиток біогазових технологій допоміг би Україні замінити до 8 мільярдів кубометрів дорогого газпромівського природного газу. І хоча перша біогазова установка запрацювала на свинофермі комбінату «Запоріжсталь» iще в 1993 році, відкриття повноцінного заводу з виробництва біогазу в Україні довелося чекати цілих два десятиліття.

Кохайтеся, чорнобриві, та не з крадіями

Як довго й урізноманітнено веселилися «двійко» молодих мешканок Івано–Франківська, котрі запросили до себе в гості двох не надто знайомих хлопців, залишається за кадром. Проте фінал бурхливої, щедро скропленої алкоголем забави виявився курйозним.

Ведмеді нападають без попередження

Минулої неділі до реанімаційного відділення Косівської центральної районної лікарні у важкому стані з діагнозом «рвані рани голови та обличчя, відкритий перелом лівого передпліччя й множинні травми» шпиталізовано 55–річного жителя гірського села Уторопи.