Невиправний ґвалтівник

Удруге за скоєння злочину на сексуальному ґрунті постав перед судом 27–річний іванофранківець. Уперше його біс поплутав десятиліття тому. За насилля над випадковою перехожою зловмисник відсидів кілька років за ґратами.

Хто має вуха — хай чують

Фахівці обласної дитячої клінічної лікарні та кафедри ЛОР–захворювань Івано–Франківського Національного медичного університету упродовж кількох років успішно працюють над проблемою поліпшення якості життя дітей, котрі мають серйозні вади слуху.

Теща–рятівниця

Не знати, носитиме на руках після повернення з лікарні додому 52–річний селянин свою тещу чи ні, але порятунком їй таки завдячуватиме. Ще й раніше в сім’ї, де дружина була молодшою за чоловіка на цілих два десятки років, неодноразово виникали конфлікти, проте до порахунків із життям справа не доходила.

Трактор асфальт дир–дир–дир

Зранку 42–річний мешканець села Хом’яківка, розташованого обабіч траси Івано–Франківськ — Коломия, вправно орав землякам городи, допоки не пересів із кабіни трактора до обіднього столу, що вгинався від наїдків та спиртних напоїв.

Яремче вийшло на зв’язок

Влада і громадськість курортного міста знайшла тимчасовий вихід із глухого кута, в який самі себе загнали. Увечері 4 листопада, після досягнення компромісу на громадських слуханнях, депутати міськради проголосували за негайне відновлення в Яремче роботи «Київстар» та МТС.

Глухо, як у Яремче

Глухо, як у Яремче

Різкий крок назад у «безмобільну» еру зробила Яремчанська міськрада, ввергнувши популярний курорт у комунікаційний хаос. Після тривалих дебатів депутати міськради 26 вересня ухвалили рішення, яким із жовтня цього року заборонили експлуатацію базових станцій стільникового зв’язку на території Центральної міської лікарні та зобов’язали операторів Київстар і МТС демонтувати їх до 1 січня 2014–го.

Вирок збив із ніг

Вирок збив із ніг

У минулорічній резонансній події, замішаній на криміналі й політиці, ввечері 29 жовтня Івано–Франківський міський суд поставив не менш резонансну крапку. Нагадаємо, що торік незадовго до парламентських виборів співробітники СБУ на вулиці Січових Стрільців привселюдно зі спец­ефектами затримали керівника департаменту містобудування та архітектури міськвиконкому Олега Гаркота, лідера місцевих «свободівців» Романа Онуфріїва та бізнесмена Володимира Балагуру.

Директорські «кріпаки»

Напевне, керівники деяких навчальних закладів Коломийського району не надто обізнані з Загальною декларацією прав людини ООН та Європейською конвенцію із захисту прав людини й основоположних свобод, які застерігають, що ніхто не може бути присилуваний виконувати примусову працю.