Бабуся без голови

Жорстоке вбивство, яке сталося в одному з сіл Тлумацького району, вжахнуло навіть звичних до трагічних подій судмедекспертів. Першими, повідомили «УМ» у прес–службі прикарпатської міліції, щось неладне запідозрили сусіди, помітивши, як подвір’ям 83–річної односельчанки бігає її онук із сокирою.

Холодний порятунок

Через кілька місяців, як повідомив «УМ» головний лікар Івано–Франківської Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк, тамтешні хірурги проведуть перші оперативні втручання з використанням низьких температур.

Обдерли як липку

Вочевидь реалізація підступної оборудки, до якої вдалися начальниця одного з поштових відділень Галицького району Івано–Франківщини та підлегла листоноша, не потребувала особливо хитромудрих комбінацій. Справді ж бо, обвести довкола пальця 80–річну пенсіонерку, на старості літ якій випали неочікувані клопоти, було нескладно.

Часточка «Альфи» — з народом

Часточка «Альфи» — з народом

На тлі поодиноких рапортів про відставку представників органів внутрішніх справ на знак протесту проти жорстоких утисків прав і свобод співвітчизників резонансна заява бійців «Альфи» про вірність українському народові — подія національного масштабу.

Сибiр по–українськи

Сибiр по–українськи

Морози та завірюхи продовжують випробовувати людей на міцність. На занесених снігами дорогах постійно чергують мобільні бригади рятувальників. Причому їм доводиться не тільки витягувати машини із снігових заторів, а й викручуватися з різних нештатних ситуацій.

Італійці хочуть розсолу

Упродовж останнього десятиліття ситуація з нагромадженням відходів хімічного виробництва в Калуші загострилася настільки, що одним зі своїх останніх указів Президент Віктор Ющенко 10 лютого 2010–го оголосив території міста хіміків та сусідніх сіл Кропивник і Сівка–Калуська зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Пані з пістолетом

Продавчиня одного з кіосків на пожвавленій вулиці Короля Данила в обласному центрі Прикарпаття серед білого дня зазнала несподіваного нападу. Одна з двох жінок, що підійшли до прилавка, забажала пачку сигарет, але замість грошей через відчинене віконечко спрямувала дуло пістолета.

У новий рік — із просвітителями

У новий рік — із просвітителями

Монументальна композиція із забронзовілими постатями Івана Вагилевича, Маркіяна Шашкевича та Якова Головацького — засновників літературного угруповання «Руська трійця», яке ще в тридцяті роки ХІХ століття розпочало національно–культурне відродження Галичини, нарешті отримала офіційну прописку в середмісті обласного центру Прикарпаття.

Європи «побільшає»

Івано–Франківськ завзято продовжує демонструвати свою проєвропейську орієнтацію. Після того як на всіх в’їздах до обласного центру два тижні тому встановили нові таблиці, де поряд із назвою міста з’явився прапор Євросоюзу, мер Віктор Анушкевичус зініціював перейменування реконструйованої вулиці Проектної, розташованої в престижному мікрорайоні поблизу тутешнього озера, на Європейську.

У сім’ї Євромайдану — не без виродка

Упродовж місяця опозиційних масових акцій на столичному Євромайдані, за словами члена Калуського комітету опору диктатурі Ігоря Очкура, в Києві офіційно побувало понад тисячу мешканців прикарпатського міста хіміків. Серед цієї когорти патріотів знайшовся злодюжка, котрий вирішив використати історичний момент для власного збагачення.