Море, сонце i... лiкарня

Море, сонце i... лiкарня

Сезон відпусток саме в розпалі, а медики, які працюють на курор-тах, у розпачі: незважаючи на численні попередження, відпочивальники обпікаються на сонці, падають від теплового удару, примудряються підхопити серед літа ангіну, отруїтися зіпсованими креветками чи салатом iз майонезом і повернутися з відпустки з цілим букетом розбурханих хронічних хвороб чи «новеньких» болячок. Тоді як рецепт здорового відпочинку на морях-океанах дуже простий...

«М'ясний» паштет зі свинячої шкурки

Лікарі-дієтологи різних країн складають великі переліки продуктів і страв, які не приносять людині нічого, крім проблем зі здоров'ям. Ці переліки мають багато відмінностей, але американські дослідники визначили 5 позицій, присутніх у кожному без винятку списку, повідомляє сайт «Медикус.ру». Найбільш небезпечними для наших нутрощів сайт назвав:

Малі ще до солярію ходити!

Солярії, лампи для засмаги та інші джерела штучного ультрафіолетового випромінювання значно збільшують ризик розвитку раку шкіри. З таким попередженням виступили представники наукового комітету з оцінки якості споживчих товарів при Європейській комісії, повідомляють «Медновини».

Сорочинський чаклун

Сорочинський чаклун

Про Сергія Соболенка я прочитав в одному з київських журналів як неабияку сенсацію — читач повідомляв, що цілитель допоміг хлопцеві позбутися... СНІДу. Сприймати написане на віру я звик найменше, проте інтернетівська пошукова система підкидала поживу для далекосяжних висновків. Письменник, цілитель, філософ — у таких іпостасях про Соболенка на веб-сторінках згадується сотні разів. Крім того, мене заінтригував факт, що така знаменитість знайшла собі прихисток у скромному селі Сорочине, що в Царичанському районі на Дніпропетровщині. Я за свої чверть століття журналістської практики, здається, всю область об'їздив уздовж і впоперек, однак у цьому населеному пункті не бував жодного разу. Так би мовити, «терра інкогніта» місцевого масштабу. І хоч від гамірної траси, яка пролягла від Дніпропетровська на сусідню Полтавщину, звідси рукою подати, по самому Сорочиному в пошуках героя публікації довелося трохи поблукати. Не тому, що аборигени нічого не знали про поселенця, який тут з'явився років зо два тому. Навпаки — кожен зустрічний без найменших вагань вказував правильний напрямок до будинку Соболенка. Просто живе новоселець Сорочиного, якого сусіди звикли називати чаклуном, на далекій околиці села.

Краще маминого не буває!

Краще маминого не буває!

Нібито ж усі ми знаємо, що материнське молоко — неповторний продукт, який дає дитині і поживні речовини, і нормальну мікрофлору, і захист від бактерій, але чомусь більшість матерів квапляться перевести маля на суміші, соки, каші... Дослідники волають, що без маминого молока діти виростають хворими, часто страждають від ожиріння, гастрозахворювань, серцево-судинних патологій, а батьки подекуди замінюють найприродніший харч немовляти коров'ячим молоком, хлібом і навіть... сухою ковбасою! Педіатри кажуть, що це не поодинокі випадки. Так, до Інституту педіатрії, акушерства та гінекології (ІПАГ) АМН України мало не щодня привозять таких пацієнтів, яким ледь виповнилося півроку чи 9 місяців...

Сила переконання Марії Бурмаки

Сила переконання Марії Бурмаки

Українську співачку Марію Бурмаку народ знає не тільки за її виступами на сцені, а й завдяки активній громадській діяльності як під час революційних подій, так і в «мирні» дні. Протягом багатьох років Марія бере активну участь у боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу, торік співачка стала обличчям кампанії «Ваше здоров'я — у ваших руках», щоб інформувати людей про наявність антиретровірусной терапії і закликати людей проходити тестування на ВІЛ. А на День захисту дітей Бурмака заспівала на благодійному концерті «Нехай завжди буду я» в Одесі, підтримавши ініціативу Лілії Подкопаєвої.

Ця солодка спиртова спокуса

Ця солодка спиртова спокуса

Українські наркологи б'ють на сполох: від отруєння алкоголем (не фальсифікатом!) щороку вмирає близько десяти тисяч наших співвітчизників, а за смертністю від цирозу печінки наша держава протягом останніх п'яти років б'є всі європейські рекорди. І чим далі, тим молодшим стає обличчя вітчизняного алкоголізму - 16-річні пацієнти наркодиспансерів уже нікого не дивують.

Немає шлунка - немає проблеми!

Немає шлунка - немає проблеми!

11 кревних родичів - кузенів і кузин, які мешкають у Сполучених Штатах, добровільно лягли на операційних стіл, аби позбутися такого важливого органа травлення, як шлунок. Ні, вони не втратили останні рештки здорового глузду, як може здатися на перший погляд. Бідахи погодилися на операцію, щоб уникнути розвитку рідкісної форми раку, яка передається на генетичному рівні, повідомляє агенція «Ассошіейтед пресс».

Війна токсинам!

Колись лікарі могли тільки мріяти про препарат, який би очищував організм від токсинів при отруєннях алкоголем, грибами чи хімікатами, при різних інфекційних захворюваннях, розладах кишечнику, хворобах шкіри й нирок, при алергійних реакціях, цукровому діабеті, гнійно-септичних захворюванях тощо і при цьому не мав би протипоказань і побічних ефектів.

«Лялькова» терапія

«Лялькова» терапія

До півторарічного віку Владислав був звичайним малюком -допитливим і непосидючим, любив погратися, як і всі діти. А потім мама хлопчика запідозрила недобре: син швидко втомлювався, часто плакав, його нудило від катання на гойдалці, відвертало від улюбленої їжі... Магнітно-резонансна томографія показала - у дитини була велика пухлина головного мозку.