Третій президент України домовився з організаторами виставки на Хрещатику та з керівництвом Міноборони про те, що чотири одиниці військової техніки рф відтепер експонуватимуться у Нових Безрадичах.
Розслідувачі із Bellingcat разом із журналістами викрили російську шпигунку ГРУ, яка десятиліттями видавала себе за латиноамериканську дизайнерку ювелірних виробів і розважалася зі співробітниками НАТО в Неаполі.
Йдеться про гроші, викрадені окупантами або мародерами із захоплених відділень банків. Але перед тим їх навмисно пошкодили працівники банків, щоб ворог не міг ними скористатися.
У Росії залишилося не більш ніж 45% від тих ракет, які були до початку війни, а резервів за деякими типами ракет уже майже немає. Зокрема, складна ситуація з "Калібрами", "Іскандерами", "Кинджалами".
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що 641 тис. школярів перебувають поза межами України. Приблизно 200 тис. – на тимчасово окупованих РФ територіях.