Навіщо платити більше?

Білий потрісканий кахель, старі лавки, покриті обдертим дерматином, обладнання радянського виробництва та довжелезні черги і непривітність (а іноді на додачу ще й некомпетентність) медперсоналу. У багатьох випадках саме з такими реаліями доводиться стикатися пацієнтам наших лікарень, особливо на периферії.

...І грейпфрут як тренажер

Прагнучи схуднути, багатьом доводиться годинами пітніти в тренажерному залі, голодувати, сидіти на дієтах. Але дієтологи нагадують простий та ефективний спосіб позбутися зайвих кілограмів: включати до раціону продукти, які спалюють жир.

Подушка не винна...

Ця проблема знайома багатьом: прокинувся зранку — а ніби й не спав. Тобто зовнішній вигляд «ніякий»: обличчя «пом’яте», під очима — «мішки». А причина цьому — як з’ясували фахівці — застій рідини, який є результатом поганого сну. Лікар Шерифф Ібрагім з медичного центру університету Рочестера (Велика Британія) пояснює це так: шкіра повік особливо тонка, тож зміни в рівні вологи відображаються у цих зонах дуже виразно.

«Дивлюсь в ілюмінатор і яблучко гризу»

«Дивлюсь в ілюмінатор і яблучко гризу»

Збираючись з малюком у відпустку, батькам варто заздалегідь продумати всі деталі мандрівки. Зважте — яким транспортом краще дістатися до місця відпочинку, в яких умовах проживатимете і яку їжу плануєте давати дитині в дорозі та на новому місці.

Жорстокість — згуба для мозку?

Жорстокість — згуба для мозку?

Аналізуючи власну практику, психіатри дійшли висновку, що жорстоке поводження з дітьми може призвести до змін у структурі мозку. Зокрема, зменшити кількість сірої речовини, що відповідає за обробку інформації. Говорячи про жорстоке поводження, фахівці мають на увазі не тільки різні форми фізичної, емоційної і сексуальної наруги над дитиною, а й нехтування, недбалість та іншу поведінку дорослих, яка шкодить нормальному розвитку, здоров’ю, гідності дитини.

Не горіть!

Не горіть!

Сезон відпусток у багатьох асоціюється з морем і сонцем, тож прихильники засмаги вже готові підставити своє тіло теплим сонячним променям. Під впливом сонця організм синтезує вкрай важливий для здоров’я вітамін D, тому засмага має не лише косметичний, а й терапевтичний ефект. За умови, що ви будете дотримуватися деяких правил.

Інфекція — на тарілці

Інфекція — на тарілці

У літні місяці небезпека ураження кишковими інфекціями зростає в кілька разів. Тому в спекотну погоду важливо особливо прискіпливо ставитися до харчування. Насамперед, фахівці радять регулювати питний режим, особливо в дітей, оскільки малеча гірше переносить утрату води. Краще пити кип’ячену воду, а воду в пляшках не можна залишати відкритою.

... І шпинат, що «генерує ідеї»

... І шпинат, що «генерує ідеї»

«У мене сидяча робота», — каже знайома, нарікаючи на зайві кілограми, які так недоречні, особливо на порозі літа. Олена працює адміністратором у готелі, відриватися від робочого місця на рецепції особливої можливості не має, тож обідати найчастіше доводиться бутербродами — «без відриву» від комп’ютерного монітора.

Смузі — наші друзі

Смузі — наші друзі

Мода на цей напій прийшла до нас не так давно, хоча йому вже майже сто років. У 1930-х роках в Америці, разом із таким чудовим винаходом техніки, як блендер, з’явився і смузі. У перекладі з англійської smoothie означає «однорідний, м’який, ніжний». Таким цей напій і є на смак.

Вдивляючись уважно в люстерко...

Вдивляючись уважно в люстерко...

Хоча б кілька разів на день ми зазираємо в люстерко: накласти живильний крем, зробити макіяж, поправити зачіску чи просто — «для контролю». Як стверджують медичні фахівці, звичка дивитися в дзеркало може допомогти і при першій діагностиці деяких недуг.