Не було б щастя...

Перевізники Луцька почали вимагати від влади підвищити вартість проїзду у міських «маршрутках» через стрибок курсу долара і підвищення ціни на бензин. Востаннє такі зміни були у травні 2014 року — тоді вартість проїзду зросла до 2,50 гривні (на кількох маршрутах до 3 грн.). Тепер перевізники нарікають, що працюють на збиток, і просять підвищити ціну проїзду як мінімум до 3,50 грн.

Сотня достойників

Певний час тернополян інтригували розміщені на вулицях міста «анонімні» білборди з пропозицією називати свої прізвища замість тих, хто не подобається у владі. І от днями на засіданні Тернопільського прес-клубу інтригу було розкрито — тут презентували проект під назвою «Народний праймеріз «100 кращих тернополян».

Луцьк і Волноваха

Міські голови Луцька та Волновахи планують у лютому підписати угоду про співпрацю міст. «Цим кроком ми покажемо приклад усім, що в теперішній ситуації держава повинна бути єдина», — пояснив цей крок мер Луцька Микола Романюк.

Синдром протистоянь

Синдром протистоянь

Днями до Вінниці завітали представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Іноземну делегацію представляють спостерігачі Ларс Фордал і Інгрід Ангела Гьоссінгер. Метою місії є збір інформації та звіт про ситуацію з безпеки, встановлення фактів за наслідками окремих інцидентів, включно з такими, що призводять до порушення основних принципів ОБСЄ.

Вільгельм у вишиванці

Вільгельм у вишиванці

У музеї «Тюрма на Лонцького» відбулися урочисті заходи з нагоди 120-річчя від дня народження полковника легіону Українських січових стрільців Василя Вишиваного. Український військовий діяч походив із правлячої на той час династії Габсбургів, і його справжнє ім’я — Вільгельм Франц фон Габсбург-Лотрінґен.

Як Хмельницький до Розанди сватався

Як Хмельницький до Розанди сватався

Рішення сесії Тростянецької районної ради Вінницької області про створення «Музею «Батозька битва» в селі Четвертинівка на базі місцевого краєзнавчого музею було ухвалено на основі неодноразових звернень громадськості області. «Музей стане невід’ємною частиною майбутнього заповідника і розкриватиме значення битви під горою Батіг для української історії перед мешканцями та гостями краю. Батозька битва — одна з найяскравіших сторінок історії України.

«Тиша і грім Василя Симоненка»

За кілька днів у Черкасах любителі поезії матимуть змогу побачити прем’єру унікальної вистави «Тиша і грім Василя Симоненка». Презентують її на сцені Міського будинку культури імені Івана Кулика.

2015-й — ювілейний рік Василя Симоненка.

Ставка на став

Ставка на став

Одна з головних «родзинок» Тернополя — це його став у самому центрі площею понад 300 гектарів. Безперечно, що це найкрасивіша частина обласного центру і цікавий туристичний об’єкт. Але потенціал самого водного плеса досі ніколи не був задіяний належним чином. Схоже, що місцева влада вирішила виправити таку ситуацію, взявшись за реалізацію проекту «Водна арена «Тернопіль».

Торба з дустом

Торба з дустом

Про найбільший у Європі Джуринський отрутомогильник, що в Шаргородському районі на Вінниччині, як про головний біль, усерйоз заговорили в 2007 році. Кошти з бюджету на знешкодження відходів, що належать до першої групи токсичності, почали виділяти в 2009 році.

«Віддайте зароблене!»

«Затримка зарплати — ганьба адміністрації», «Геть маріонеток Григоришина!», «Проти руйнування нашого підприємства» — з такими плакатами понад тисячу працівників ПАТ «Сумське НВО імені М. В. Фрунзе» зібралися на мітинг біля адміністративного корпусу підприємства.