У Легедзиному на Черкащині в суботу стартує трипільська толока

У Легедзиному на Черкащині в суботу стартує трипільська толока

На Черкащині, у славному селі Легедзине Тальнівського району, де розташований Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», завтра народ збирається на трипільську толоку.

На Черкащину повернувся один із найближчих соратників Януковича — Томенко

На Черкащину повернувся один із найближчих соратників Януковича — Томенко

«Дочекалися: Героя Кучми—Януковича виправдано?! Вчора прокурорські розповіли історію приїзду на Черкащину одного з найближчих соратників Януковича — Тулуба».

«Бєднєнько, обмєнніка не має»: як черкащани відреагували на громадський туалет за мільйон

У Черкасах у парку Хіміків, який є не особливо популярним у містян, відкрили... туалет, що будувався декілька років. Витратили на будівництво 886 тисяч гривень, повідомив черкаський сайт «Прочерк».

Тіньові гривні: СБУ викрила конвертцентр з обігом у 600 мільйонів

Працівники СБУ спільно з Держслужбою фінансового моніторингу, прокуратурою, фіскальною службою та поліцією припинили діяльність конвертаційного центру, який виводив «у тінь» кошти, у тому числі й державних підприємств.

Мороз i сонце — день жахливий

Хтозна, чим би закінчився похід на Дніпро для одного з черкаських рибалок, якби небайдужі не повідомили працівникам обласного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій про зграю лебедів, що замерзає у Липівському заказнику на Дніпрі.

Забити баки

Чергова сесія Черкаської обласної ради розпочалася з того, що, окрім депутатів, до сесійної зали зайшли активісти у камуфляжі й занесли туди та поставили поруч із трибуною сміттєві баки з наклеєними на них фотографіями народних депутатів України від Черкащини — Антона Яценка, Валенитина Ничипоренка, Геннадія Бобова, Володимира Зубика, Віктора Тимошенка та Михайла Поплавського, котрі знову мріють про крісло у Верховній Раді й збираються туди балотуватися.